Królowa i konkwistador

i

Autor: materiały TVP

Królowa i konkwistador - to koniec serialu?! Jak zakończyły się losy Cataliny?

2021-08-31 10:39

W połowie lipca 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej zadebiutował kolumbijski serial kostiumowy, Królowa i konkwistador. Produkcja opowiadająca historię Cataliny od samego początku przyciągała ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledziła kolejne perypetie głównej bohaterki hitu. Niestety wszystko wskazuje na to, że to już koniec produkcji. Jak zakończyły się losy Cataliny?

Królowa i konkwistador - to koniec serialu?! Ameryka Południowa, wiek XVI. Na ziemi Indian pojawiają się konkwistadorzy, którzy grabią i mordują rdzennych mieszkańców Ameryki. Catalina jest córką wodza i traci matkę. Zostaje porwana, kiedy hiszpańscy konkwistadorzy napadają na ziemie jej ludu. Pedro de Heredia mieszka w Hiszpanii w Almerii i jest znany ze swoich podbojów sercowych. Ma romans z Constanzą, żoną księcia. Przyjaciele namawiają do na podbój Nowego Świata, ale on woli zostać w ojczyźnie, u boku kochanki. Jednak los sprawia, że musi uciekać z kraju. Na statku poznaje chorego Patricia, który w zamian za pomoc oferuje mu bogactwo.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Królowa i konkwistador - to koniec serialu?!

Królowa i konkwistador składa się zaledwie z 60 odcinków. Ostatni z nich widzowie mieli okazję obejrzeć w niedzielę, 29 sierpnia 2021 roku na antenie TVP1. Co wydarzyło się w finale produkcji? Pedro opowiedział przed sądem całą swoją historię. Wspomniał także o zabiciu Cardony, bo od tego zaczęła się jego ucieczka. Mówił o zniszczeniu wioski Cataliny i o swoim poczuciu winy, a także o tym, że zbudował Cartagenę, żeby spłacić swój dług wobec Indian. Kiedy miał zostać rozstrzelany, na miasto napadła Buendia. Rozpoczęły się walki. Buendia zraniła Catalinę. W malignie Catalina rozmawiała ze zmarłym ojcem. Pedro wyruszył do Hiszpanii, żeby oczyścić się z zarzutów przed królem. Catalina została i odbudowała miasto.

Źródło: Królowa i konkwistador - to koniec serialu?! Jak zakończyły się losy Cataliny?