Must be the Music. Tylko muzyka

i

Autor: AKPA

PROGRAM TV

Kiedy premiera "Must be the Music. Tylko muzyka"? Nowy sezon muzycznego show zbliża się wielkimi krokami

2024-07-12 11:09

To już pewne! Program "Must Be the Music. Tylko muzyka" powraca z nową edycją i niebawem widzowie Polsatu będą mogli ponownie śledzić zmagania utalentowanych osób i zespołów. Kiedy zostanie wyemitowany pierwszy odcinek show? Casting już trwa! Sprawdźcie szczegóły.

"Must be the Music. Tylko muzyka" powraca na antenę Polsatu! Kiedy będziemy mogli obejrzeć premierowe odcinki w TV? Data poszukiwana jest przez fanów formatu i przez osoby, które chciałyby zgłosić się do show. "Must be the Music. Tylko muzyka" to legenda polskiej telewizji. Show emitowane było od 5 marca 2011 do 8 maja 2016 roku na antenie Polsatu i cieszyło się sporą oglądalnością. To właśnie w tym programie brali kiedyś udział LemON czy też grupa Enej, którzy dzięki programowi zdobyli popularność i rozpoczęli profesjonalną karierę muzyczną. LemOn, czyli zespół założony przez Igora Herbuta, był zwycięzca trzeciej edycji programu, natomiast Enej stanął na podium w pierwszej edycji show. Finalistą czwartej edycji był też Grzegorz Hyży, który mimo iż nie wygrał show po programie wydał debiutancki album "Z całych sił" i zdobył popularność przebojami takimi jak "Na chwilę" i "Wstaję".

ZOBACZ TAKŻE: Doda nie będzie już blondynką? Ten wpis zelektryzował fanów!

Must be the music: Tomek Kowalski zwyciężył program, ale wypadek zmienił wszystko

"Must be the Music" - kiedy w TV? DATA PREMIERY

Program "Must Be the Music. Tylko muzyka" odkrył wiele talentów, które dzięki programowi zdobyły popularność i rozpoczęły profesjonalną karierę muzyczną. Grzegorz Hyży, Igor Herbut, chłopaki z grupy Enej, czy też zespół Piękni i młodzi. Wielkimi krokami zbliża się nowa edycja programu. Kiedy "Must be the Music" zostanie wyemitowany w telewizji? Po długiej przerwie będzie to już w sumie 12. edycja muzycznego show. Póki co nie jest znana dokładna data premiery nowej edycji "Must be the Music". Wiadomo jedynie, że muzyczne show ma powrócić na antenę Polsatu w 2025 roku. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

ZOBACZ TAKŻE: Jak zgłosić się do "Must be the Music. Tylko muzyka"? Casting trwa! Poznaj zasady

Przypomnijmy, że w programie od początku na fotelach jurorskich zasiadała Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i śp. Olga "Kora" Jackowska. Na stołkach jurorskich przewinęli się także w przednich edycjach Tymon Tymański, Piotr Rogucki i Wojciech Łozowski. Prowadzącymi "Must be the Music. Tylko muzyka" byli Maciej Rock i Paulina Sykut-Jeżyna. Póki co nie jest znany ani dokładny skład jurorski, ani nie podano oficjalnie kto poprowadzi program w Polsacie.