Must be the Music. Tylko muzyka

i

Autor: AKPA

casting

Jak zgłosić się do "Must be the Music. Tylko muzyka"? Casting trwa! Poznaj zasady

2024-07-09 12:37

Legendarny program muzyczny powraca! Mowa o "Must be the Music. Tylko muzyka", który w 2025 roku powróci na antenę Polsatu. Chcesz zostać gwiazdą i zacząć karierę w branży muzycznej? Teraz jest to możliwe! Sprawdź jak zgłosić się do show.

Program "Must be the Music. Tylko muzyka" powraca! Kiedy zobaczymy nowe odcinki w telewizji? Takiego kroku mało kto się spodziewał, jednak fani show po cichu liczyli, że w końcu tak się stanie. W 2025 roku będziemy świadkami nowych odcinków programu "Must be the Music. Tylko muzyka", a co za tym idzie? Oczywiście widzowie razem z jurorami będą mogli odkryć nowe talenty. Muzyczne show emitowane było od 5 marca 2011 do 8 maja 2016 roku i cieszyło się ogromną oglądalnością. To właśnie tam na wielkiej, profesjonalnej scenie skradli serca widzów Polsatu i jurorów, zespół LemON czy też grupa Enej. Nie można również zapomnieć o pierwszym zespole disco polo "Piękni i młodzi", który bardzo daleko zaszedł w programie i do dziś świetnie radzi sobie w branży. W 2025 roku format "Must be the Music. Tylko muzyka" powróci na antenę, a casting online już trwa!

ZOBACZ TAKŻE: Natasza Urbańska zapozowała ze światową gwiazdą. Fani twierdzą, że ją przyćmiła!

Must be the music: Tomek Kowalski zwyciężył program, ale wypadek zmienił wszystko

Must be the Music 2024 - casting. Jak zgłosić się do programu?

Marzysz o tym by zostać gwiazdą? Jesteś fanem programów typu talent-show? Nie czekaj ani chwili dłużej i zgłoś się na casting do "Must be the Music. Tylko muzyka". Jak czytamy na stronie "Nieważne czy jesteś amatorem, czy doświadczonym muzykiem. W "Must be the music" każdy ma szansę na karierę. Możesz przyjść do nas ze swoim autorskim materiałem, ale też przedstawić własną wersję utworu innego twórcy (cover)"

Obecnie trwa casting online do programu "Must be the Music. Tylko muzyka" i co ciekawe, w nowej edycji show każdy ma szansę i to nie jedną! Producenci poszukują zespołów, duetów, solistek i solistów, instrumentalistów i chórów, a dodatkowo można wysłać dwa zgłoszenia - ze swoim zespołem i solo. Aby wziąć udział w castingu do programu należy wysłać swoje zgłoszenie uzupełniając specjalną ankietę zamieszczoną na stronie Telewizji Polsat. Ankieta jest w pełni poufna i służy wyłącznie do celów rekrutacyjnych do programu "Must be the music".

Kwestionariusz składa się z pól w których należy podać swoje dane takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania, datę urodzenia i nie tylko. Oprócz tego należy dodać zdjęcie profilowe, wymienić swoje osiągnięcia muzyczne, napisać kogo uważa się za idola i dlaczego, a także dodać autoprezentację uczestnika i wykonanie piosenki. Ankieta castingowa nie należy do krótkich, jednak z pewnością sprawi wszystkim wiele radości i jest szansą na spełnienie ich wielkich marzeń.