Roksana Węgiel i Kevin Mglej

i

Autor: AKPA

Taniec z gwiazdami

Kevin Mglej wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Zwrócił się do fanów Roxie

2024-04-16 11:03

Kevin Mglej to życiowy partner Roksany Węgiel. Okazuje się, że on również zatańczy na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Poradzi sobie lepiej niż Roxie? Kevin obawia się swojego wystąpienia i postanowił zaapelować do fanów Roxie.

Całkiem niedawno okazało się, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie. Roksana występuje na parkiecie "Tańca z gwiazdami" i walczy o zdobycie Kryształowej Kuli. Tradycją tanecznego show jest odcinek, w którym gwiazdy występują u boku swoich najbliższych. Kevin Mglej wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" już 21 kwietnia 2024 roku.

Kevin Mglej to ukochany Roksany Węgiel. To warto o nim wiedzieć!

Kevin Mglej na parkiecie "Tańca z gwiazdami"

Jak wiadomo, "Taniec z gwiazdami" ma swoją tradycję. W jednym z odcinków tanecznego show, obok gwiazd, na parkiecie pojawiają się również ich bliscy. Dagmara Kaźmierska zatańczy z synem Conanem, Maciej Musiał z mamą, a w przypadku Roksany Węgiel, towarzystwa dotrzyma jej mąż - Kevin Mglej. Partner Roxie obawia się swojego występu, dlatego postanowił zaapelować do jej fanów. "Jesteśmy podczas pierwszego treningu. Przepraszam, ja jestem podczas pierwszego treningu, oni są podczas setnego treningu "Tańca z gwiazdami". I to... to jest trudne. Głosujcie na parę nr 5, bo ja nie wytańczę, nie wytańczę tego..." - wyznał Kevin. Jak poradzi sobie na parkiecie "Tańca z gwiazdami"? Tego widzowie dowiedzą się już 21 kwietnia.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże. "K" na jej nadgarstku to nie wszystko. Ma JESZCZE JEDEN!

Kevin Mglej wystąpi w Tańcu z gwiazdami. Zwrócił się do fanów Roxie

i

Autor: Instagram - Roxie Węgiel
Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże
Źródło: Kevin Mglej wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Zwrócił się do fanów Roxie