Karolina Pisarek

i

Autor: AKPA Karolina Pisarek

Karolina Pisarek NIE WYSTĄPI w Tańcu z Gwiazdami?! Diagnoza lekarzy mocno ją zasmuciła

2022-09-05 13:15

Decyzją widzów w pierwszym odcinku Tańca z Gwiazdami z parkietem pożegnał się Łukasz Płoszajski. Werdykt poruszył cały internet, a teraz okazuje się, że jedna z faworytek może nie pojawić się w drugim odcinku. Karolina Pisarek od kilku dni zmaga się z silnymi bólami głowy, a lekarze w końcu podali diagnozę. Czy to koniec jej przygody na parkiecie?

Karolina Pisarek odejdzie z Tańca z Gwiazdami już na samym początku? Odpowiedzi na to pytanie, od kilku dni poszukuje niejedna osoba. Karolina Pisarek to jedna z uczestniczek 13. edycji Dancing with The Stars. Modelka w parze z Michałem Bartkiewiczem w pierwszym odcinku zebrała wiele pozytywnych słów od jurorów, a dzięki głosom widzów, przeszła do kolejnego odcinka. Niestety ze względu na stan zdrowia i silne bóle głowy, modelka przerwała treningi i wylądowała w szpitalu. Lekarze skierowali ją między innymi na tomograf, a także rezonans głowy i choć na początku pojawiło się podejrzenie guza, to w niedzielę 4 września Karolina Pisarek otrzymała wstępną diagnozę, która mocno ją zasmuciła.

Sonda
Taniec z Gwiazdami 2022 - kto wygra?

Karolina Pisarek w szpitalu

Karolina Pisarek ostatnie dni spędziła w szpitalu na badaniach i na ciężkich dniach, podczas których ból głowy wywoływał ogromny dyskomfort. Modelka wylała morze łez, jednak w końcu poznała wstępną diagnozę, którą podzieliła się na Instagramie ze swoimi obserwatorami:

- Diagnoza, która dzisiaj usłyszałam, to torbiel, która naciska na powiększoną przysadkę mózgową i na unerwienie wzrokowe

Pisarek dodała również, że torbiel kwalifikuje się do operacji, jednak da się ją złagodzić na ten moment tabletkami. Operacja byłaby konieczna wtedy, gdyby modelka miała poważne problemy ze wzrokiem. Czy Karolina Pisarek wystąpi w Tańcu z Gwiazdami? Ta kwestia została przez nią również poruszona na Instagramie i choć modelka czuje się już lepiej, jej występ stoi pod znakiem zapytania. Decyzja o udziale Karoliny Pisarek w drugim odcinku Tańca z Gwiazdami zostanie podjęta zapewne w poniedziałek, przed emisją programu.

ZOBACZ TAKŻE: Widzowie WŚCIEKLI na wynik pierwszego odcinka Tańca z Gwiazdami. 'To kpina, że odpadłeś'

- Jutro jest live. Nie byłam na żadnym treningu, byłam na jednym treningu we wtorek, kiedy już mnie głowa bardzo bolała. No generalnie mam wóz albo przewóz – albo się pojawię w odcinku, albo nie będzie mnie w ogóle w programie. Program od zawsze był moim marzeniem i postaram się jutro być. Zobaczymy, na ile mi pozwoli moje samopoczucie jutro. Wierzę, że będzie tylko lepiej.

Karolina Pisarek udała się do szpitala onkologicznego i do neurochirurga, który nie tylko postawił diagnozę, ale również podał jej leki, które spowodowały lepsze samopoczucie. Modelce życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za poniedziałkowy występ.

Łobuzy i Topky w radiu SuperNova