Kamil Bednarek

i

Autor: Radio SuperNova Kamil Bednarek

Kamil Bednarek - jakie rady dawała mu mama? O tym opowie w programie SuperStar!

2022-07-22 15:53

Kamil Bednarek jest jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia w naszym kraju. Pogodny, zawsze z uśmiechem na twarzy, spełnia swoje muzyczne marzenia. Zastanawialiście się kiedykolwiek, co w jego życiu jest najważniejsze i jakie rady dawała mu mama? O tym i nie tylko, opowie w programie SuperStar. Sprawdźcie szczegóły.

Kamil Bednarek to artysta, który od lat zachwyca swoich fanów muzycznymi perełkami. To właśnie on dał się poznać wszystkim dwanaście lat temu, biorąc udział w castingu do telewizyjnego show Mam Talent. Artysta pewnym krokiem wszedł na scenę i wykonał piosenkę Kurta Nilsena „I”, co było strzałem w 10-tkę. Bednarek zachwycił jurorów swoim wokalem do tego stopnia, że przeszedł do kolejnego etapu, a następnie znalazł się w finale i ostatecznie wyśpiewał sobie drugie miejsce. Program otworzył mu bramę do muzycznego świata, przez który z uśmiechem na ustach cały czas kroczy i zdobywa niemałe sukcesy. Fani cenią go nie tylko za jego miłość do muzyki i talent, ale także za to, że jest skromnym człowiekiem.

ZOBACZ TAKŻE: Kamil Bednarek zjadł krokodyla - czy mu smakował? Zdradził to w Szybkich Pytaniach!

Mamy dla Was niespodziankę! Kamil Bednarek będzie gościem programu SuperStar w Radiu SuperNova. Artysta opowie Pawłowi Wiszniewskiemu o tym jak właściwie gospodarować swoim czasem, jakie rady dawała mu jego mama oraz o tym, co jest w życiu najważniejsze. Tego nie można przegapić, dlatego włączajcie Radio SuperNova już w najbliższą niedzielę 24 lipca równo o godzinie 19. Tylko Wam Kamil Bednarek zdradzi takie tajemnice!

Szybkie Pytania Kamil Bednarek