Justyna Steczkowska

i

Autor: VIPHOTO/East News / Screen/TikTok/@kseon007

Justyna Steczkowska w seksownym tańcu. Tego nikt się nie spodziewał!

2022-05-02 15:51

Justyna Steczkowska kręci biodrami u boku dziewczyny swojego syna. Pląsy gwiazdy można podziwiać na Tik-Toku w bardzo egzotycznych okolicznościach przyrody. Steczkowska rozważa również założenie własnego konta, ale fani muszą spełnić jeden warunek.

Justyna Steczkowska zaszalała i dała się namówić ukochanej syna na zmysłowy taniec do popularnego obecnie wśród użytkowników numeru „Cool for the summer” Demi Lovato. Ksenia i Justyna wypadły świetnie i mimo 28 lat różnicy między nimi, obie wyglądają raczej jak rówieśniczki – Piosenkarka prezentuje się bardzo młodzieżowo i olśniewa zgrabnym ciałem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Justyna Steczkowska o swojej stylizacji. To było najważniejsze podczas tego występu?

Justyna Steczkowska w malowniczej scenerii porusza się w rytm muzyki

Syn Steczkowskiej, Leon Myszkowski wraz z ukochaną Ksenią znowu postanowili wyruszyć w daleką egzotyczną podróż, skąd udostępniają nagrania, na których widać jak wypoczywają na plaży, spacerują po luksusowej okolicy, stołują się w miejscowych lokalach. W podróży po raz kolejny towarzyszy im mama Leona Justyna Steczkowska, która świetnie bawi się z najstarszym synem oraz jego partnerką. Widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie, a Ksenia i Justyna postanowiły nawet nagrać wspólne wideo.

Justyna Steczkowska u boku dużo młodszej Kseni wykonuje seksowny taniec, zmysłowo poruszając biodrami. 49-latka wypadła znakomicie i jak zwykle olśniła wszystkich pięknym, opalonym ciałem. Piosenkarce najwyraźniej spodobała się taka forma aktywności na popularnej wśród młodzieży platformie, ponieważ postanowiła założyć własne konto. Ale pod jednym warunkiem. Nagranie musi zebrać minimum 10 tysięcy polubień. Chcielibyście częściej oglądać Justynę Steczkowską na Tik-Toku?

KTO WYGRA EUROWIZJĘ [OCHMAN, CHANEL, SAM RYDER] | ESKA XD - Eurowizja 2022 #47
Źródło: Justyna Steczkowska w seksownym tańcu. Tego nikt się nie spodziewał!