Julia Wieniawa

i

Autor: screen z YouTube/KayaxTV

Julia Wieniawa uwiodła Cezarego Pazurę. Tak bawiła się w najnowszym teledysku!

2022-04-20 14:44

Julia Wieniawa nie stoi w miejscu. Po poprzednich muzycznych sukcesach, postanowiła pójść za ciosem i pokazała światu swoją nowość. Mowa o kawałku "Nie Mów", któremu towarzyszy również barwny teledysk. Julia Wieniawa bawi się na całego wcielając się w różne postacie, a przy jednej charakteryzacji wygląda nawet jak Madonna. Takiego klipu nikt się nie spodziewał! Sprawdźcie szczegóły.

Julia Wieniawa ma dopiero 23-lata, a jest prawdziwą gwiazdą! Czego się nie dotknie, robi to dobrze i osiąga spektakularne sukcesy. Przykładów jest wiele - produkcje z jej udziałem, które notują wysoką oglądalność, własna marka odzieżowa, finał w Tańcu z Gwiazdami, a także miano najbardziej wpływowej influencerki w naszym kraj. Nie można również zapomnieć o muzyce, którą kocha nad życie i idzie coraz szybciej w tym kierunku. Jej piosenki osiągają miliony odsłon w serwisach streamingowych i goszczą na playlistach wielu osób. Co ciekawe, już w maju na rynku ukażę się długo wyczekiwany album artystki, na którym znajdzie się również jej najnowszy numer "Nie mów", który miał swoją premierę tuż po świętach wielkanocnych, we wtorek 19 kwietnia. Usłyszeć w nim można nawiązanie do retro dźwięków z lat 90-tych, a także 2000-tych, który artystka kocha od dzieciństwa.

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir i jego Miłość w Zakopanem po francusku. Obok tej wersji nie da się przejść obojętnie!

Julia Wieniawa - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
Gdzie zadebiutowała jako aktorka?

Julia Wieniawa szaleje w nowym teledysku

"Nie mów" to najnowszy, a w dodatku taneczny singiel Julii Wieniawy, który zaskoczył wszystkich! Co ciekawe powstał do niego również barwny teledysk w którym dzieje się naprawdę sporo. Gangsterzy, w których wcielają się Cezary Pazura, Dawid Ogrodnik, a także Ten Typ Mes, uwodzicielskie spojrzenia, a nawet zmysłowy taniec. Julia Wieniawa nie próżnuje i sama zmienia się w różne wcielenia. Najpierw jest zapłakaną damą w domu, później wysiada z samochodu wyglądając niczym Madonna, a w dalszej części kusi odbiorców elegancją w zjawiskowej, czarnej sukience. Artystka po raz kolejny udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Połączyła dwie swoje pasje - muzykę i aktorstwo, w efekcie czego wyszedł numer "Nie mów". Spodziewaliście się takiej żonglerki wizerunkami?

Smolasty (Szybkie Pytania)