Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA Julia Wieniawa zakończyła współpracę z wytwórnią Kayax

Gwiazdy

Julia Wieniawa ogłosiła rozstanie. Wszystko wyjaśniła w oświadczeniu

2024-04-03 10:18

Julia Wieniawa zaskoczyła najnowszym wpisem na Instagramie, w którym ogłosiła, że jej współpraca z dotychczasową wytwórnią dobiega końca. Czy to oznacza, że artystka na chwilę obecną kończy karierę muzyczną, czy przychodzi pod skrzydła innego wydawcy?

Julia Wieniawa należy do najbardziej zapracowanych celebrytek w Polsce. Od dziecka działa w show-biznesie. Po tym, jak została gwiazdą serialu "Rodzinka.pl", nie zwalnia tempa, angażując się w kolejne projekty filmowe, a także muzyczne i telewizyjne. Zagrała w popularnych produkcjach, takich jak "W lesie dziś nie zaśnie nikt", czy "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", w 2022 roku wydała pierwszy album muzyczny zatytułowany "Omamy", a swoją twórczość zaprezentowała na licznych koncertach. Oprócz tego przyjęła propozycję zasiadania w jury nowego sezonu "Mam talent". W życiu zawodowym Julii nastąpiły kolejne poważne zmiany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nietypowe oświadczyny w "Mam Talent". Julia Wieniawa powiedziała TAK

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Julia Wieniawa miała powody, aby zerwać współpracę z wytwórnią Kayax

Julia Wieniawa zaskoczyła swoich fanów, wydając bardzo tajemnicze oświadczenie dotyczące zakończenia współpracy z wytwórnią Kayax. Artystka zaznaczyła, że nie będzie go komentowała, a wszystkich zainteresowanych sprawą skierowała do swojego pełnomocnika.

Pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym rozwiązałam moją współpracę z wytwórnią KAYAX, tj. spółką Kayax Productions & Publishing sp. z o.o. - czytamy na Instagramie Julii - Nie będę komentowała skierowanego przeze mnie do KAYAX oświadczenia i rozwiązaniu współpracy, w tej sprawię proszę o kontakt bezpośrednio z moim pełnomocnikiem, Mecenasem Marcinem Marcinkiewiczem - dodała.

Wieniawa oznajmiła również w oświadczeniu, że odnośnie współpracy z wytwórnią zostanie wydane oddzielne oświadczenie, na które z niecierpliwością czekamy.

Julia Wieniawa będzie się sądzić z wytwórnią?

Dziennikarzom udało się skontaktować z pełnomocnikiem Julii, który nie powiedział wprost, co było podyktowane decyzją o rozwiązaniu umowy, jednak ujawnił, że artystka posiada pewne dowody, które skłoniły ją do natychmiastowej reakcji.

Na podstawie danych, które zostały mi udostępnione, mogę wskazać, że umowa łącząca Panią Julię Wieniawę – Narkiewicz z wytwórnią Kayax została rozwiązana w dniu dzisiejszym przez Panią Julię ze skutkiem natychmiastowym z ważnych – zdaniem Pani Julii – powodów, leżących po stronie Kayax w świetle posiadanych przez Panią Julię dowodów - zdradził Mecenas Marcin Marcinkiewicz portalowi "naTemat".

Mecenas zaznaczył również, że Julia Wieniawa chce skierować sprawę do sądu.

Źródło: Julia Wieniawa ogłosiła rozstanie. Wszystko wyjaśniła w oświadczeniu