Joanna Krupa

i

Autor: AKPA, Instagram/joannakrupa

Gwiazdy

Joanna Krupa uczy córkę polskiego. To nagranie was rozczuli!

2023-12-05 10:48

Córka Joanny Krupy od urodzenia mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jednak jej mama dba o to, by dziewczynka była dwujęzyczna, dlatego chętnie uczy ją polskiego. Wygląda na to, że Asha naprawdę lubi edukacyjne zabawy z mamą. Nagranie, na którym 4-latka przepytywana jest ze znajomości nazw zwierząt po polsku rozczuliło fanów modelki.

Mała Asha jest oczkiem w głowie Joanny Krupy, która każdą swoją wolną chwilę stara się poświęcić jej wychowaniu. Obserwując jej instagramowy profil z łatwością można zauważyć, że macierzyństwo również sprawia jej dużo radości. Odkąd została mamą, zaczęła publikować na nim wiele zdjęć i nagrań z córeczką. Gwiazda chętnie opowiada również o swoich doświadczeniach związanych z rodzicielstwem. Jednak w ostatnim czasie Joanna Krupa nie należy w ostatnim czasie do gwiazd, które szczególnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Wszystko ze względu na perturbacje w jej małżeństwie, o których od jakiegoś czasu media szeroko się rozpisują. Nic dziwnego, że wiele osób zdziwiło się, kiedy na jej profilu wylądowało nagranie związane z jej życiem poza kamerami.

Zagraniczne hity, które w 2023 roku kończą 10 lat!

Joanna Krupa - córka

Joanna Krupa i Douglas Nunes, pomimo separacji, dbają o to, by Asha miała jak najlepsze dzieciństwo. Rodzice dzielą się opieką nad nią i starają się zrobić wszystko, by miała jak najlepsze dzieciństwo. Nagrania, które modelka wrzuca wrzuca na swoje media społecznościowe tylko potwierdzają to, że 4-latka jest naprawdę szczęśliwym dzieckiem, które znakomicie się rozwija. Co więcej, Joanna zwraca ogromną uwagę na to, by jej córeczka była dwujęzyczna i mówiła zarówno po angielsku jak i po polsku. Teraz postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami jej lingwistycznymi umiejętnościami. Gwiazda przepytuje dziewczynkę ze znajomości nazw zwierząt po polsku. Fani są zachwyceni tym, jak świetnie radzi sobie Asha!

Moja 4-letnia córeczka też jest dwujęzyczna. Nie wyobrażam sobie, żeby nie uczyć jej naszego języka polskiego! Super, pani Asiu

Zawsze mi imponuje, jak dzieciaki szybko łapią języki. Czemu każdy tak nie może

Pięknie. Każdy język jest na wagę złota w życiu

Źródło: Joanna Krupa uczy córkę polskiego. To nagranie was rozczuli!