Jakie kwiaty na dzień kobiet 2023?

i

Autor: CANVA

Jakie kwiaty na dzień kobiet 2023? Róże czy tulipany - co wybrać?

2023-03-07 11:43

Dzień kobiet to okazja, podczas której wszystkie panie obchodzą swoje święto. Ta data obfituje nie tylko w szczere życzenia, ale również przemyślane prezenty. Jednym z najbardziej tradycyjnych są kwiaty. Skąd wiedzieć, jakie będą najlepszym wyborem? Mamy dla Was małą podpowiedź. Przekonajcie się sami!

Każdego roku 8 marca w Polsce obchodzone jest święto pań. Dzień kobiet to okazja, która jest doskonałym pretekstem, aby złożyć im szczere życzenia od serca, wręczyć sentymentalną kartkę czy piękny, przemyślany prezent. Tradycyjnie ukochanej babeczce można podarować kwiaty. Nie wszystkie będą jednak odpowiednie. Wobec tego zebraliśmy dla Was garść porad, dzięki którym z całą pewnością dokonacie właściwego wyboru. Warto postawić na charakterystyczne, oryginalne rodzaje. One na pewno zostaną zapamiętane przez mamy, babcie, dziewczyny czy chociażby koleżanki z pracy. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

Międzynarodowy dzień kobiet 2023. Jak się go obchodzi w innych krajach?

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Jakie kwiaty na dzień kobiet - róże

Róże uchodzą za najbardziej oklepane kwiaty. Trzeba jednak przyznać, że rzeczywiście stanowią jedne z najpiękniejszych, a wybór jest niesamowicie ogromny. Czasem warto iść w klasykę, szczególnie gdy wręcza się je ukochanej narzeczonej, dziewczynie czy żonie - słusznie kojarzone są z miłością!

Jakie kwiaty na dzień kobiet - goździki

Wraz z początkami dnia kobiet w Polsce, symbolem tego święta były czerwone goździki. Choć odeszło się od tej tradycji, wciąż stanowią jeden z najlepszych wyborów. Ich symbolika jest obszerna, jednak przede wszystkim mówi się o lojalności, honorze. Wybierając ulubiony kolor swojej kobiety, na pewno sprawisz jej ogromną przyjemność!

Życzenia z okazji 8 marca 2023. Szczere, piękne i oryginalne wierszyki na dzień kobiet

Jakie kwiaty na dzień kobiet - tulipany

W ostatnich latach tulipany są coraz częściej wybierane na urodziny, walentynki czy właśnie dzień kobiet. Jest w tych kwiatach coś takiego, co sprawia, że panie je uwielbiają. Pogodne myśli, szczęście oraz przede wszystkim subtelność - to wszystko można wyrazić za ich pomocą. Nie wahaj się więc, jeśli masz dylemat czy będą odpowiednie!

Sonda
Kupujesz kwiaty na dzień kobiet?
Źródło: Jakie kwiaty na dzień kobiet 2023? Róże czy tulipany - co wybrać?