Eurowizja 2023 - Blanka

i

Autor: Sarah Louise Bennett/EBU Eurowizja 2023 - Blanka

Jak głosować na Blankę w finale? Jak oddać głos na Polskę na Eurowizji 2023?

2023-05-13 23:42

W drugim półfinale Eurowizji 2023 wystąpiła Polska. Blanka Stajkow z piosenką Solo zachwyciła publiczność i tym samym przeszła do wielkiego finału. Czy Polacy mogą wspierać swoją reprezentantkę? Sprawdźcie jak głosować na faworytów konkursu w finale Eurowizji 2023 i czy można oddać głos na słynny kawałek Solo.

Kiedy występuje Blanka na Eurowizji 2023? To żadna tajemnica! Reprezentantka Polski, która została wybrana na podstawie specjalnych preselekcji wystąpił podczas drugiego półfinału konkursu i z piosenką Solo weszła do finału konkursu. Słynne "bejba its kajna krejza" usłyszymy już w sobotę 13 maja, a Blanka wyjdzie na scenę jako czwarta, czyli jej występu można spodziewać się około godziny 21:15. Warto jednak włączyć Eurowizję wcześniej, by nie przegapić występu naszej reprezentantki, ponieważ jej show zostało urozmaicone występem tanecznym! Czy można oddać głos na Polskę? Okazuje się, że mogą to zrobić tylko niektóre osoby. Sprawdź zasady głosowania w finale Eurowizji 2023.

ZOBACZ TAKŻE: Finał Eurowizji 2023 - kolejność występów. Kto i o której w finale Eurowizji 13.05?

Oni też reprezentowali Polskę na Eurowizji!

Zasady głosowania na Polskę w finale - Eurowizja 2023

Czy można głosować na Blankę? Czy Polacy mogą głosować na Polskę podczas finału Eurowizji 2023? Niestety nie mamy dla Was dobrych wiadomości. Każdy wysłany SMS z Polski na naszą reprezentantkę i jej piosenkę "Solo" będzie nieważny. Oznacza to, że z Polski nie można głosować na Blankę SMS-owo, ale także w głosowaniu online. Jest jednak wyjątek, ponieważ na polską reprezentantkę głosować mogą mieszkańcy krajów biorących udział w drugim półfinale Eurowizji 2023 oraz Hiszpanii, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Polacy mieszkający w kraju mogą wesprzeć Blanką dobrym słowem na jej socialach, dopingowaniem przed telewizorami i mocnym trzymaniem kciuków!

ZOBACZ TAKŻE: Tyle zarobi Blanka za występ na Eurowizji 2023?! Kwota, w którą ciężko uwierzyć!

Sonda
Występ Blanki na Eurowizji 2023 - czy Ci się podoba?