Jacek Jelonek

i

Autor: AKPA Jacek Jelonek

Jacek Jelonek - wiek, partner, wzrost, rodzice, Taniec z Gwiazdami, Instagram

2022-11-24 9:26

Kim jest Jacek Jelonek? Jeśli szukacie odpowiedzi na to pytanie, dobrze że tu jesteście. Jacek Jelonek to jeden z uczestników 13. edycji Tańca z Gwiazdami. Model po raz pierwszy w historii tanecznego show, zatańczy w parze jednopłciowej. Co musicie o nim wiedzieć? Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Jacek Jelonek - wiek, wzrost
  2. Jacek Jelonek - rodzice
  3. Jacek Jelonek - partner
  4. Jacek Jelonek - Taniec z Gwiazdami
  5. Jacek Jelonek - Instagram

Jacek Jelonek - wiek, partner, wzrost, rodzice, Taniec z Gwiazdami, Instagram: takie frazy są najczęściej wyszukiwane w Google. Kim jest Jacek Jelonek? Mężczyzna dał się poznać widzom, jako kawaler z pierwszego w Polsce programu randkowego dla gejów. Mowa o show Prince Charming, w którym o jego serce walczyło trzynastu homoseksualnych mężczyzn. Oprócz debiutu w telewizji, Jacek Jelonek jest modelem i prężnie działa na Instagramie. Jego zdjęcia można było oglądać w magazynach takich jak: Hangover Man, Lounge, Fantastic Magazine i Jon Magazine. Celebryta ma też na swoim koncie kampanię dla znanej, polskiej marki Paprocki & Brzozowski, czy też Camp David. Dawniej Jacek Jelonek pracował w znanej agencji public relations i może pochwalić się tytułem absolwenta studiów związanych z architekturą przestrzeni. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Szybkie pytania - Doda

Jacek Jelonek - wiek, wzrost

Ile lat ma Jacek Jelonek? Model urodził się dokładnie 19 grudnia 1986 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 36 lat. Internautów ciekawi także wzrost Jacka Jelonka. Dokładny wzrost celebryty nie jest znany, jednak oglądając jego zdjęcia i zważając na fakt, że jest modelem, można stwierdzić, że należy do grona wysokich mężczyzn.

Jacek Jelonek - rodzice

Kim są rodzice Jacka Jelonka? Życie prywatne osób publicznych, zawsze wzbudza ogromną ciekawość. Na temat rodziców modela, ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje w sieci.

Jacek Jelonek - partner

Kim jest partner Jacka Jelonka? Okazuje się, że serce modela jest zajęte. Jego wybrankiem jest Oliwer Kubiak, którego wybrał w programie Prince Charming. Jacek i Oliwier mieszkają razem w Warszawie.

Jacek Jelonek - Taniec z Gwiazdami

Jacek Jelonek uczestnikiem 13. edycji programu Taniec z Gwiazdami. W nowej edycji zobaczymy go na parkiecie, a jego tanecznym partnerem będzie Michał Danilczuk. To pierwsza jednopłciowa para w historii tanecznego show. Pomysł ten został już wykorzystany w zagranicznych wersjach, bowiem damskie pary można było oglądać w wersji amerykańskiej i izraelskiej, natomiast męskie we włoskiej i duńskiej.

Taniec z Gwiazdami 13 edycja - WSZYSTKIE PARY. Kto z kim tańczy? [GALERIA]

Sonda
Będziesz kibicować Jackowi Jelonkowi w Tańcu z Gwiazdami?

Jacek Jelonek - Instagram

Jacek Jelonek jest aktywny na Instagramie, a jego konto jest publiczne. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub nick @iamjackjelonek.