KIEDYŚ I DZIŚ

Dagmara Kaźmierska kiedyś i dziś. Tak zmieniła się najpopularniejsza Królowa Życia

2024-04-19 10:29

Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska nie zawsze była blondynką. Ponad 30 lat temu "Królowa życia" nosiła brązowe długie włosy i wyglądała całkiem inaczej niż teraz. Skąd to wiemy? Mamy jej zdjęcia z młodości. Zobaczcie jak Dagmara Kaźmierska wyglądała za czasów swojej młodości z małym Conanem na rękach.

Zdjęcia z młodości Dagmary Kaźmierskiej, mogą zaskoczyć wiele osób. Ponad 30 lat temu "Królowa życia" wyglądała całkiem inaczej! Dagmara Kaźmierska to prawdziwa celebrytka w polskim show-biznesie. Widzowie mogli poznać ją za sprawą rozrywkowego programu "Królowe życia", który emitowany był na antenie TTV. Od jakiegoś czasu Kaźmierska jest jednak gwiazdą Polsatu, bowiem właśnie tam ma swój program "Dagmara szuka męża", a także można oglądać ją w najnowszych odcinkach "Pamiętników z wakacji". To jednak nie koniec. Dagmara Kaźmierska została uczestniczką 14. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie walczy o kryształową kulę w parze z Marcinem Hakielem.

ZOBACZ TAKŻE: Tym zajmuje się Conan Kaźmierski. Nie zgadniecie co na co dzień robi syn królowej życia

Dagmara Kaźmierska uwielbia luksusowe życie. Milion to żaden pieniądz!

Dagmara Kaźmierska młoda. Tak kiedyś wyglądała "Królowa życia"

Bezapelacyjnie Dagmara Kaźmierska dzięki stacji TTV stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Nie miała jednak łatwo, gdy publiczność dowiedziała się o jej mrocznej przeszłości, którą opisała w 2021 roku w swojej autobiografii. Kontrowersyjna "Królowa życia" ładnych parę lat temu, spędziła w więzieniu aż 14 miesięcy za stręczycielstwo. Zastanawiacie się jak Dagmara Kaźmierska wyglądała kiedyś? Celebrytka nie zawsze była blondynką. Ponad 30 lat temu nosiła długie brązowe włosy! Zobaczcie jej zdjęcia sprzed lat w naszej galerii. "Królowa życia" mocno się zmieniła.