Agnieszka Hekiert

i

Autor: materiały prasowe, screen z YT/Blanka

OPINIE GWIAZD

Gwiazda Twoja Twarz Brzmi Znajomo komentuje nowy numer Blanki. Słowa szokują!

2023-07-05 20:54

Trenerka wokalna gwiazd i wokalistka jazzowa Agnieszka Hekiert, znana między innymi z pracy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zabrała głos i wypowiedziała się o nowym utworze Blanki "Boys Like Toys". Będziecie w szoku jak oceniła muzyczną nowość piosenkarki.

Nowa piosenka Blanki jest już dostępna i robi furorę w sieci! Numer Boys Like Toys to następca wydanego we wrześniu 2022 roku utworu Solo, z którym artystka reprezentowała nasz kraj na Eurowizji 2023 w Liverpoolu. Wówczas Stajkow doszła do finału i zajęła tam 19. miejsce. Wraz z wydaniem nowej piosenki, opinię na jej temat postanowiła wydać gwiazda programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Trenerka wokalna Agnieszka Hekiert nie przebierała w słowach i powiedziała wprost, co sądzi na temat Boys Like Toys.

- Ile osób tyle upodobań. Prosty rytm, niewymagająca powtarzalna melodia - czy to jest sposób na hit? Dla niektórych na pewno ! Ja szukam mocniejszych wrażeń ( Ralph Kamiński czy Natalia Szroeder) Żeby utwór stał się hitem musi zahaczyć talentem, czymś nieoczywistym, fajną melodią. Ale podoba mi się, że Blanka nie odpuszcza i chce się rozwijać - skomentowała Agnieszka Hekiert, trenerka wokalna z Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Sonda
Podoba Ci się nowa piosenka Blanki?