kiedyś i dziś

Grała główną rolę w serialu Majka. Joanna Osyda przez lata przeszła ogromną metamorfozę!

2024-07-09 13:12

Młodziutka fotografka, która podbija ulice w Krakowie. Wiecie już o kim mowa? Chodzi oczywiście o serial TVN "Majka", który emitowany był w telewizji w latach 2009-2010. Główną rolę odgrywała wówczas Joanna Osyda, która jak się okazuje na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Wiemy jak dziś wygląda serialowa Majka.

Serial "Majka" emitowany był na antenie TVN w latach 2009-2010 i zdobył uznanie wśród widzów, którzy czekali z niecierpliwością na nowe odcinki. W główną rolę, czyli tytułową Majkę wcielała się aktorka Joanna Osyda. Była studentką fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i w serialu walczyła o stypendium na prestiżowej uczelni we Florencji. Niestety jednak przypadkowa inseminacja zniszczyła je plany i wszystko trochę się pokomplikowało. Następnie Majka zaczęła pracę w firmie Panorama Project, której szefem był Michał Duszyński (Tomasz Ciachorowski), ojciec jej dziecka. W serialu nie brakowało intryg i wątków miłosnych, które zakończyły się happy endem i ślubem Majki i Michała.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Grzeszczak pokazała się bez makijażu. Taką wersję siebie lubi najbardziej!

Ewelina Flinta zmieniła się nie do poznania

Joanna Osyda kiedyś i dziś. Serialowa Majka już tak nie wygląda

Szczupła brunetka o długich włosach i delikatnej grzywce ściętej na prosto. Właśnie tak w serialu "Majka" wyglądała Joanna Osyda, która wówczas miała 21-22 lata. Aktorka była bardzo młodziutka i w produkcji została sparowana z przystojnym aktorem Tomaszem Ciachorowskim, który jest od niej o 8 lat starszy. Choć o aktorce zrobiło się trochę ciszej, to teraz powraca i jesienią 2024 zobaczymy ją w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zastanawiacie się jak dziś wygląda Joanna Osyda? Od momentu serialu "Majka", aktorka bardzo się zmieniła. Dziś ma ciemniejsze włosy, a grzywkę nosi najczęściej zaczesaną na bok. Zdjęcia metamorfozy aktorki znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Syn kabareciarza z Paranienormalnych to gwiazda Pierwszej miłości. Michał Paszczyk pęka z dumy!