GWIAZDY

Joanna Osyda grała w serialu Majka. Poznaj bliżej karierę i życie prywatne aktorki

2024-07-08 13:09

Ogromną popularność przyniosła jej rola tytułowej "Majki" w serialu TVN, którego emisja miała miejsce w latach 2009-2010. Mowa o Joannie Osyda, wysokiej brunetce, która ma na swoim koncie także wiele innych ról w polskich filmach i serialach. Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Kim jest Joanna Osyda? Zastanawiają się z pewnością ci, którzy nie oglądali serialu Majka w roli głównej z aktorką. Joanna Osyda w 2012 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Podczas studiów zaczęła występować z Teatrem Szwalnia, a największą rozpoznawalność przyniósł jej serial "Majka" w którym wcielała się w Majkę Olkowicz - studentkę fotografii z Krakowa. Kobieta walczy o stypendium na prestiżowej uczelni we Florencji, jednak przypadkowe zdarzenia niszczą jej plany. Majka zaczyna pracę w firmie Panorama Project, której szefem jest Michał Duszyński (Tomasz Ciachorowski), ojciec jej dziecka. Serial "Majka" emitowany był na antenie TVN w latach 2009-2010 i co ciekawe, Osyda w postać fotografki Majki wcieliła się już wcześniej w ostatnim odcinku serialu BrzydUla. Aktorka ma na swoim koncie także występy w innych produkcjach, takich jak "Na wspólnej", "M jak miłość", "Komisarz Alex", "Czas honoru", "Korona królów" oraz "Ojciec Mateusz".

Piłkarze, którzy zostali aktorami | To Się Kręci

Joanna Osyda - wiek, wzrost

Ile lat ma Joanna Osyda? Aktorka urodziła się 16 września 1988 w Zduńskiej Woli, więc jak łatwo można obliczyć ma 35 lat. Internauci poszukują także w sieci dokładnego wzrostu aktorki, ponieważ na pierwszy rzut oka widać, że jest bardzo wysoka. To żadna tajemnica. Joanna Osyda mierzy około 168 cm wzrostu.

Joanna Osyda - partner, dzieci

Czy Joanna Osyda jest zakochana? Czy ma dzieci? Życie prywatne osób publicznych zawsze wzbudza zainteresowanie. Niestety w przypadku aktorki niewiele wiemy na temat jej życia poza kamerami. Joanna Osyda stroni od mediów i nie pokazuje w nich swoich bliskich, dlatego nie wiemy czy jej serce jest już zajęte. Aktorka najprawdopodobniej nie ma dzieci.

Joanna Osyda - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

To dopiero zaskoczenie! Joanna Osyda jesienią 2024 będzie brała udział w 21. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka nie raz wcieli się w rolę polskiego lub zagranicznego artysty, a widzowie Polsatu będą mogli podziwiać jej zmagania w telewizji.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 21 - wszyscy uczestnicy. Wiemy kto wystąpi w jesiennej odsłonie show!

Joanna Osyda - Instagram

Joanna Osyda jest aktywna na Instagramie. Znajdziemy ją bez problemy wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub oficjalną nazwę konta @joanna_osyda.