dzieci gwiazd

Syn kabareciarza z Paranienormalnych to gwiazda Pierwszej miłości. Michał Paszczyk pęka z dumy!

2024-07-09 8:37

Jednym z członków kabaretu Paranienormalni jest Michał Paszczyk, który od 2008 roku rozśmiesza widzów do łez. Mało kto wie, ale artysta ma syna, który tak jak ojciec ukochał sobie wcielanie się w inne postacie i zawodowo również jest aktorem. Igor jest dziś gwiazdą serialu "Pierwsza miłość", a jego tata pęka z dumy!

Kabaret Paranienormalni rozśmiesza publiczność do łez od 2004 roku. To właśnie wtedy został stworzony przez Igora Kwiatkowskiego i Roberta Motykę w Jeleniej Górze. Początkowo panowie występowali sami, jednak w 2008 roku dołączył do nich Michał Paszczyk. Mało kto wie, ale zanim Paszczyk przeszedł do Paranienormalnych, był aktorem kabaretowym w Neo-Nówce, Pralce i K.O.P.P, a nawet przez kilka lat zajmował posadkę DJ-a wrocławskiej rozgłośni Radia Eska. Paranienormalni na przestrzeni wielu lat wykreowali postacie, których cytaty do dziś są powtarzane przez Polaków. Weźmy na przykład słynną Mariolę, która zgubiła krokodyla jak szła do SPA lub Jacka Balcerzaka, który przyszedł ze skierowankiem na badanko i miał krótkotrwałe zaniki pamięci. Był też Kryspin, doktor Janusz Prozak i oczywiście dziadek, w którego w skeczu z Prozakiem i Balcerzakiem wcielał się Michał Paszczyk.

ZOBACZ TAKŻE: Kto kogo grał w Daleko od noszy? Komplet punktów tylko dla prawdziwych fanów serialu

Wywiad - Ewelina Flinta - Opole

Igor Paszczyk gwiazdą "Pierwszej miłości"

Michał Paszczyk jest nie tylko aktorem, który występuje na kabaretowej scenie. Prywatnie to kochający mąż i ojciec, który bez żadnego ale rozśmiesza swoich bliskich na każdym kroku. Mało kto wie, ale artysta ma syna, który tak jak ojciec ukochał sobie scenariusz i również wciela się w inne role. To Igor Paszczyk, który dziś jest gwiazdą "Pierwszej miłości". Aktor ukończył Akademię Sztuk Teatralnych we Wrocławiu i od 2021 roku wciela się w rolę Kamila Białeckiego "Białego" w serialu Polsatu. Paszczyk odgrywa rolę ambitnego chłopaka ze wstydliwą przeszłością. Biały wplątał się kiedyś w szemrane interesy gangu Madery, jednak w pewnym momencie swojego życia zaczął wszystko od nowa, spotykając na swojej drodze miłość. Któregoś dnia przypadkiem poznał Ankę (Anna Pentz), która skradła jego serce swoją wrażliwością, charyzmą i urodą. Mimo iż w pewnym momencie rozdzieliły ich studia dziewczyny w Londynie, to wszystko dobrze się skończyło i znów są razem, a do tego wspólnie wynajmują mieszkanie z Igą i Filipem, w których wcielają się Waleria Gorobets i Dominik Smaruj.