Fame MMA 11 - GODZINA. O której jest Fame MMA 11? O której pierwsza walka?

i

Autor: Lizakowska / Fame MMA Fame MMA 11 - GODZINA. O której jest Fame MMA 11? O której pierwsza walka?

Fame MMA 11 - GODZINA. O której jest Fame MMA 11? O której pierwsza walka?

2021-10-01 13:02

O której godzinie jest Fame MMA 11? Godzina rozpoczęcia transmisji i przede wszystkim godzina pierwszego pojedynku interesuje osoby, które uwielbiają walki organizowane przez freak-fightową organizację. W pierwszy weekend października będzie się działo, bo w starciu wieczoru Borys Mańkowski skrzyżuje rękawice z Normanem Parke! To jednak nie koniec niespodzianek!

Fame MMA 11 - o której godzinie? O której jest Fame MMA 11? Kiedy pierwsza walka? Pytania dotyczące godziny Fame MMA 11 zadawane są w różnej formie, w różny sposób. Kibice i fani najpopularniejszych gwiazd internetowego świata nie chcą przegapić najważniejszych pojedynków. Karta walk Fame MMA 11 to również coś dla fanów prawdziwego sportu. W walce wieczoru Borys Mańkowski spróbuje pokonać Normana Parke. Ich pojedynek będzie nieco eksperymentem, ponieważ panowie skrzyżują rękawice w nowej formule. Zobaczycie ich walczących w boksie przez 15 minut bez rund. w boksie zawalczy również Sylwester Wardęga oraz Danny Ferreri. Panowie nie będą mogli używać nóg, obaleń, ale będą się bić w rękawicach do MMA. Tuż przed walką wieczoru zobaczymy starcie Marcina Dubiela z Wojtkiem Przeździeckim z WiP Bros, a także hitowe starcie dwóch muzycznych gwiazd. Smolasty zawalczy z Miłym Panem! O której godzinie Fame MMA 11? Przekonajcie się i ustawcie przypomnienie w telefonie. 

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Fame MMA 11 - godzina: o której walki?

PPV Fame MMA wiele osób wykupuje na ostatnią chwilę. Polecamy jednak zrobić to nieco wcześniej, by uniknąć niepotrzebnych nerwów i stresu, że nie uda się obejrzeć gali od pierwszej walki. Choć można się spodziewać, że dwa pojedynki będą ogólnodostępne. Wydarzenie rozpocznie się od takich elektryzujących starć, jak: 

  • Mikołaj Mixer Magdziarz - Piotr Popo Węgrzyn
  • Piotr Szeli Szeliga - Krzysztof Fericze
  • Krystian Krycha Wilczak - Aleksandr Sasha Muzheiko

Wcześniej jednak zobaczymy zapowiedzi wieczoru z Fame MMA prosto ze specjalnie zbudowanego studia. Początek transmisji punktualnie o godzinie 20:00. Data to oczywiście 2 października 2021. 

Sonda
Czy Krzysztof Radzikowski poradzi sobie w FAME MMA?

W walce wieczoru Fame MMA, Borys Mańkowski zmierzy się z Normanem Parke w zupełnie nowej formule: walce bokserskiej w rękawicach do MMA trwającej 15 minut (bez podziału na rundy). W pozostałych walkach zobaczymy m.in. Sylwestra Wardęgę, Piotra Popo Węgrzyna, Mikołaja Mixera Magdziarza, Norberta Smolastego Smolińskiego, Filipa Filipka Marcinka i jednego z włodarzy FAME - Michała Boxdela Barona.

Źródło: Fame MMA 11 - GODZINA rozpoczęcia. O której jest Fame MMA 11? O której pierwsza walka?