kiedyś i dziś

Ewelina Lisowska zachwyciła w X Factor. Tak na przestrzeni lat zmieniła się gwiazda

2024-07-08 15:00

Pamiętacie dziewczynę, która na scenę X Factor wyszła z namalowaną gwiazdką na policzku? Tak, to była Ewelina Lisowska, która wówczas zaprezentowała się Polakom ze swoim muzycznym talentem i która dziś należy do grona najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Jej wygląd na przestrzeni lat mocno się zmienił, a widać to bardzo dobrze na zdjęciach. Zobacz ile metamorfoz przez lata przeszła Ewelina Lisowska.

Ewelina Lisowska na przestrzeni lat zbudowała sobie niesamowitą karierę. Wszystko zaczęło się od udziału w castingach do programów "Mam talent" i "X Factor". W tym pierwszym programie dwa castingi - 2008 i 2011 roku okazały się niepowodzeniem, jednak los artystki odmienił się rok później, kiedy to przeszła pozytywnie eliminacje do drugiej edycji programu TVN X Factor. Lisowska dotarła do półfinału i mimo iż nie wygrała show, brama do kariery muzycznej szeroko się jej otworzyła. Szybko podpisała kontrakt z wytwórnią i wydała EPkę, którą promował kawałek "Nieodporny rozum" stając się tym samym hitem. Na kolejną muzyczną perełkę spod jej skrzydeł nie trzeba było długo czekać. Kawałek "W stronę słońca" również został niesamowicie dobrze przyjęty i znalazł się na liście najchętniej odtwarzanych materiałów muzycznych na świecie. W tamtych czasach Ewelina Lisowska nosiła czarne włosy i ubierała się rockowo. Z czasem jej styl się zmienił i dziś wygląda całkiem inaczej niż kiedyś!

Facebook - Ewelina Lisowska AMA Pytamy o wszystko | Eska

Ewelina Lisowska - kiedyś i dziś

Metamorfoza Eweliny Lisowskiej robi wrażenie! Wokalistka na przestrzeni lat naprawdę się zmieniła. Kiedyś miała kruczo-czarne włosy, stawiała nawet na kolorowe pasemka, jeszcze niedawno była blondynką, a teraz znowu jest brunetką. Oprócz koloru i długości włosów zmienił się także styl wokalistki. Z rockowych stylówek Lisowska już wyrosła i teraz zastępuje je w dużej mierze sukienkami. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Eweliny Lisowskiej z kiedyś i dziś. Jej metamorfoza robi ogromne wrażenie!

ZOBACZ TAKŻE: Szok, na ile wyceniono wartość Dody! Roksana Węgiel też wysoko. Te liczby zwalają z nóg