gwiazdy

Szok, na ile wyceniono wartość Dody! Roksana Węgiel też wysoko. Te liczby zwalają z nóg

2024-06-20 16:40

Kobiety rządzą show-biznesem. Magazyn "Forbes Women" po raz kolejny przygotował i opublikował ranking "100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych". Na liście nie zabrakło popularnych wokalistek. Największą wartością rynkową spośród gwiazd muzyki może pochwalić się Doda. Wysoko znalazły się też Margaret, sanah oraz Roksana Węgiel.

Magazyn "Forbes Women" po raz kolejny opublikował ranking najcenniejszych kobiecych marek osobistych w polskim show-biznesie. Jak można się było spodziewać, na samym szczycie zestawienia pojawiła się duma narodowa, tenisistka Iga Świątek, najpotężniejsza aktualnie sportsmenka na świecie. Jej wartość rynkową wyceniono na - uwaga - 1 727 822 902 złotych. Robi wrażenie, prawda? W rankingu nie zabrakło jednak też przedstawicielek polskiej sceny muzycznej. Najlepsza okazała się Doda. Za sprawą płyty "Aquaria" artystka powróciła na sam szczyt, a jej kolejne projekty, takie jak trasa koncertowa, własna linia perfum czy suplementów, tylko przypieczętowały jej pozycję liderki. "Forbes Women" wycenił Dodę na 305 405 352 złotych. W zestawieniu "100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych 2024 roku" nie zabrakło też Margaret, sanah, Roksany Węgiel czy Viki Gabor. 

Doda nie przyszła odebrać nagrody. Jej manager wygłosił mocne przemówienie w jej imieniu

DODA I SMOLASTY O SINGLU NIE ŻAŁUJĘ I ZNAJOMOŚCI Z KSIĄŻULO

Ranking "Forbes Women"

Kobiety rządzą światem show-biznesu. Magazyn "Forbes Women" opublikował ranking "100 najcenniejszych marek osobistych w 2024 roku". W TOP10 znalazły się trzy piosenkarki: Doda (4. miejsce), Margaret (6. miejsce) oraz sanah (9. miejsce). Na 12. miejscu uplasowała się Roksana Węgiel z wartością rynkową wycenioną na aż 214 865 448 złotych. Viki Gabor znalazła się na 47. miejscu, natomiast Sara James 10 pozycji niżej - na 57.

Źródło: Szok, na ile wyceniono wartość Dody! Roksana Węgiel też wysoko. Te liczby zwalają z nóg