Eurowizja 2022 - tak wygląda scena tegorocznego konkursu

i

Autor: EBU/ Francesca Montinaro

Eurowizja 2022 - tak wygląda scena tegorocznego konkursu. Motyw słońca, woda i włoski ogród

2022-04-27 12:18

Eurowizja 2022 to będzie wielkie wydarzenie. W arenie, w której odbędzie się konkurs, powstała już scena, za którą stoi jasny koncept. To projekt, który składania się w stronę natury oraz włoskich tradycji. To właśnie na tej niesamowitej konstrukcji wystąpi Krystian Ochman. Zobacz zdjęcia z Turynu.

Eurowizja 2022 rozpocznie się już 10 maja i wywołuje wiele emocji. Duże nadzieje mają Polacy, którzy dzięki talentowi Krystiana Ochmana maja nadzieje na dobry wynik. Konkurs jest jednym z największych widowisk muzycznych na świecie i rozpoczęły się już przygotowania. Już za jakiś czas artyści przyjadą do Włoch, aby wziąć udział w próbach, a do tego potrzebna jest scena. Konstrukcja jest już gotowa! W mediach społecznościowych pojawiły się już zdjęcia, z których można wywnioskować, że zamysł scenografów jest bardzo oryginalny. Scena jest tak duża, że zajmuje niemal całą płytę hali. Co ma symbolizować ta konstrukcja?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - kiedy pierwsza próba Krystiana Ochmana? Znamy harmonogram

Eurowizja 2022 - piosenki, które mogą wygrać konkurs

Eurowizja 2022 - scena

Za projekt tegorocznej sceny eurowizyjnej odpowiada Francesca Montinaro. Widzowie i publiczność na miejscu zobaczą ogromny, półokrągły ekran LED-owy. Przed nim znajduje się duża kinetyczna konstrukcja, która ma symbolizować słońce. Oprócz tego pod główną sceną pojawił się wodospad z prawdziwej wody. Wykonawcy i tancerze będą mogli przejść na mniejszą scenę z LED-wą podłogą oraz transparentnymi ekranami. Oryginalny jest także green room, w którym uczestnicy będą oczekiwali na wyniki. To ekologiczny projekt wzorowany na włoskich ogrodach. Nie zabrakło roślin! Zdjęcia można zobaczyć niżej.

Źródło: Eurowizja 2022 - tak wygląda scena tegorocznego konkursu. Motyw słońca, woda i włoski ogród