Krystian Ochman nie ma dziewczyny

i

Autor: Akpa Krystian Ochman nie ma dziewczyny

Eurowizja 2022 - POLSKA PIOSENKA. Co śpiewa Ochman na Eurowizji?

2022-04-27 12:09

Eurowizja 2022 wyłoni kolejne gwiazdy europejskiego rynku muzycznego. Kto powtórzy sukces Maneskin, czyli laureatów ubiegłorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Być może będzie to Krystian Ochman - głos, który Polacy już zdążyli pokochać w The Voice of Poland. Czy uda mu się tak samo wygrać Eurowizję 2022? Co zaśpiewa Krystian Ochman? Znamy tę piosenkę już bardzo dobrze.

Eurowizja 2022 - polska piosenka to najlepsza propozycja biorąca udział w konkursie. Typowania ekspertów nie pozostawiają wątpliwości, że jesteśmy w gronie faworytów. Wszystko to za sprawą utworu River, który z radością wyśpiewuje Krystian Ochman. Polska piosenka na Eurowizję 2022 szybko stała się hitem. Teledysk na YouTube ma już ponad 3 miliony wyświetleń. Autorami piosenki są: Krystian Ochman i Ashley Hicklin (tekst) oraz Adam Wiśniewski (@atutowy) i Mikołaj "Tribbs" Trybulec (muzyka). Czy "River" ma szanse na międzynarodowy hit? Tego przekonamy się już 12 maja, bo właśnie wtedy Krystian Ochman stanie na scenie w Turynie reprezentując swój repertuar.

Eurowizja 2022 - kiedy pierwsza próba Krystiana Ochmana? Znamy harmonogram

Polska piosenka Eurowizja 2022 - o czym jest?

Sam Krystian Ochman o piosence River mówi: - W świecie, w którym większość z nas działa w olbrzymim stresie, nieustannie myślimy o tym, co przed nami i próbujemy zaplanować przyszłość. Z różnych powodów, podskórnie towarzyszy nam mnóstwo wątpliwości na temat tego, co nas czeka. Piosenka opowiada o tym, jak bardzo chcemy i potrzebujemy przerwy od całego tego zgiełku.

River - tak powstawał teledysk Krystiana Ochmana! Byliśmy na planie [TYLKO U NAS]

Eurowizja 2022 - Gdzie oglądać?

Jak co roku Eurowizję będzie można oglądać w telewizji i tradycyjnie konkurs transmitować będzie TVP1. Dla tych, którzy z jakichś powodów nie będą mogli włączyć odbiorników mamy dobrą wiadomość - wszystko będzie można obejrzeć też na oficjalnym kanale Eurowizji na YouTube. Drugi półfinał, w którym wystąpi nasz reprezentant będzie miał miejsce 12 maja. Transmisja rozpocznie się o 21, Krystian Ochman z numerem 14 wstąpi najprawdopodobniej około godziny 22.

Źródło: Eurowizja 2022 - POLSKA PIOSENKA. Co śpiewa Ochman na Eurowizji?