Alicja Szemplińska

i

Autor: Damian Klamka/East News

Eurowizja 2021 - Alicja Szemplińska poda punkty z Polski? Kto powinien wystąpić w tej roli?

2021-04-26 13:40

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami! Kto zatem w tym roku ogłosi liczbę zdobytych punktów przez Polskę? Fani eurowizyjnego formatu w tej roli typują kilka gwiazd, jednak najbardziej pasuje im do tego zadania Alicja Szemplińska! Czy to właśnie ta wokalistka przekaże punkty jurorskie z Warszawy w trakcie finału Eurowizji 2021? Więcej informacji na ten temat znajdziecie poniżej!

Alicja Szemplińska przekaże punkty jurorskie z Warszawy w trakcie finału na Eurowizji 2021? 65. Konkurs Piosenki Eurowizji zbliża się wielkimi krokami. Reprezentanci z każdym kolejnym dniem dają z siebie coraz więcej, a okres przygotowawczy do tak wielkiej imprezy z pewnością należy do najbardziej intensywnych okresów w całym ich życiu. Jak wiemy, zeszłoroczna Eurowizja nie odbyła się z uwagi na pandemię koronawirusa. W 2020 roku na eurowizyjnej scenie zaprezentować Polskę miała niezwykle utalentowana Alicja Szemplińska z piosenką Empires, tak się jednak nie stało. Co więcej, Telewizja Polska postanowiła nie iść tymi samymi śladami i na konkurs w 2021 roku wybrała kompletnie nowego reprezentanta.

Otóż na Eurowizję 2021 w biało-czerwonych barwach pojedzie Rafał Brzozowski z piosenką The Ride, a Alicji Szemplińskiej być może przypadnie nieco inna rola. Fani eurowizyjnego formatu wciąż zastanawiają się, kto w tym roku poda punkty jurorskie z Polski. Na portalu Dziennik Eurowizyjny zostało przeprowadzone głosowanie, podczas którego fani jednogłośnie wybrali gwiazdę stworzoną do tego zdania. Otóż największe poparcie zebrała Alicja Szemplińska. To właśnie ta wokalistka zdaniem fanów powinna wystąpić w roli przekazującej słynne 12 points! 

Sonda
Alicja Szemplińska powinna jechać na Eurowizję 2021?

Alicja Szemplińska poda polskie punkty na Eurowizji 2021? 

Eurowizja 2021 - kto poda polskie punkty jurorskie? Według fanów w tej roli powinna sprawdzić się Alicja Szemplińska, która w głosowaniu fanów zebrała największe poparcie. Na drugim miejscu w głosowaniu uplasowała się Roksana Węgiel, a na ostatnim zespół Tulia. W głosowaniu nie zabrakło także takich nazwisk, jak Viki Gabor, Kasia Moś, czy też Aleksandra Ciupa. 

Alicja Szemplińska szykuje się do matury. Nauka nie idzie zbyt dobrze [WYWIAD]
Źródło: Eurowizja 2021 - Alicja Szemplińska poda punkty z Polski? Kto powinien wystąpić w tej roli?