Emilia Sanecka - Daj to głośniej

i

Autor: AKPA

DISCO POLO

Emilia Sanecka z Daj to głośniej. Co trzeba o niej wiedzieć? [WIEK, WZROST, MĄŻ, DZIECI]

2024-01-30 14:35

Daj to głośniej, to polski zespół muzyczny, który wykonuje muzykę z pogranicza folku i disco polo. Głośno zrobiło się o nim za sprawą hitu "Mama Ostrzegała", który w cztery lata wygenerował ponad 209 mln odsłon. Kim jest wokalistka grupy Daj to głośniej? Poznajcie bliżej Emilię Sanecką, czytając nasz artykuł.

Emilia Sanecka to wokalistka grupy Daj To Głośniej. Co trzeba o niej wiedzieć? Wiele osób, gdy widzi artystkę na scenie zastanawia się ile ma lat i jak zaczęła się jej przygoda z muzyką. Zespół Daj To Głośniej został założony 1 stycznia 2019 w Sycowie, a ogromną popularność zyskał kilka miesięcy później, wydając kawałek "Mama Ostrzegała". Dziś po czterech latach od premiery, numer wciąż jest na czasie, Polacy bawią się do niego na weselach i na YouTubie wygenerował ponad 209 milionów wyświetleń! Oprócz Daj to głośniej, Emilia Sanecka stworzyła osobny projekt Emilia, w którym chce pokazać się swoim odbiorcom w całkiem innym stylu. Co jeszcze musicie wiedzieć o Emilii Saneckiej z zespołu Daj To Głośniej?

HITY POLSKIEGO INTERNETU. Cegła na walentynki, rzeżucha #EwelinaPyta

Emilia Sanecka Daj to głośniej - wiek, wzrost

Ile lat ma wokalistka Daj To Głośniej? Nie znamy dokładnej daty urodzenia artystki disco polo, ani tego jakiego jest wzrostu. Emilia Sanceka może być po 30-stce, a na scenie często występuje w wysokich butach na obcasie.

Emilia Sanecka Daj To Głośniej - partner, dzieci

Czy Emilia Sanecka z Daj To Głośniej ma partnera, a może męża? Artystka należy do grona wokalistek, które chronią swoje życie prywatne i są z dala od plotek i skandali. W 2022 roku pojawiły się jednak w mediach informacje, że liderka grupy Daj To Głośniej jest zaręczona z gitarzystą, pomysłodawcą i menedżerem zespołu - Tobiaszem Hes. Emilia Sanecka nie ma dzieci.

Emilia Sanecka Daj To Głośniej - piosenki

Na przestrzeni lat grupa Daj To Głośniej wylansowała wiele hitów. Do ich najpopularniejszych kawałków należą numery takie jak:

  • Mama Ostrzegała
  • Andrzej łajdaku
  • Zwariowana noc
  • Ochotę Mam
  • Uciekaj dziewczyno
  • Kochaj mnie
  • Jeszcze raz
  • Mięta

Emilia Sanecka Daj To Głośniej - Instagram

Emilia Sanecka z Daj To Głośniej jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziecie ją na koncie @emiliasanecka i na profilu @dajtoglosniej.

Sonda
Lubisz piosenkę Daj To Głośniej - Mama Ostrzegała?