KIEDYŚ I DZIŚ

Elżbieta Jaworowicz kiedyś i dziś. Zdjęcia z młodości zachwycają!

2024-05-15 15:41

Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie wiedziałabym kim jest Elżbieta Jaworowicz. Dziennikarka słynie z długich nóg, które w charakterystyczny sposób eksponuje w programie "Sprawa dla reportera". Zastanawiacie się jak Elżbieta Jaworowicz wyglądała kilka i kilkanaście lat temu? Zdjęcia z młodości zachwycają!

Elżbieta Jaworowicz to polska dziennikarka, a także autorka programu interwencyjnego "Sprawa dla reportera" emitowanego przez stację TVP. Okazuje się, że jej kariera w branży nie była przypadkowa. Najpierw studiowała filologię hebrajską, a następnie ukończyła zaoczne Wyższe Studium Zawodowe Realizacji Telewizyjnych Programów Dziennikarskich. Do telewizji trafiła, będąc jeszcze na studiach, poprzez specjalny konkurs zorganizowany przez Telewizyjny Ekran Młodych. Przez jakiś czas była prowadzącą na antenie TVP kącik mody, natomiast od 1983 roku prowadzi "Sprawę dla reportera" w TVP 1. Elżbieta Jaworowicz w marcu 2023 roku skończy 77. lat, dlatego wiele osób zastanawia się jak dziennikarka wyglądała za czasów młodzieńczych.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak skończyła 50 lat i promienieje. Kiedyś wyglądała całkiem inaczej!

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta

Elżbieta Jaworowicz kiedyś i dziś

Nie da się ukryć, że Elżbieta Jaworowicz to ikona polskiej telewizji, a jej charakterystyczne ułożenie podziwia każdy. Zastanawiasz się jak dziennikarka wyglądała w przeszłości? Zdjęcia z młodości wprawiają w osłupienie - to naprawdę ona? Obejrzyjcie naszą galerię!