Doda i Edyta Górniak

i

Autor: AKPA, Instagram/dodaqueen

Gwiazdy

Edyta Górniak ostro o aferze z Dodą i Mikołajem Dobrowolskim. Mocno się wkurzyła!

2023-06-06 15:06

Doda i Mikołaj Dobrowolski, to duet, o którym w ostatnim czasie jest niesamowicie głośno. Teraz dołączyła do nich Edyta Górniak, która zdecydowała się na skomentowanie afery powstałej podczas prób do Opola. Diwa odniosła się do pomówień dotyczących tego, że jest dobrą koleżanką Dobrowolskiego.

Edyta Górniak o Dodzie i aferze z reżyserem opowiedziała na swoim Instagramie. Diwa odniosła się do ostatnich wydarzeń, które miały miejsce podczas prób do festiwalu w Opolu. Po tym, jak Doda zamieściła na swoim Instagramie relację, w której ze łzami w oczach opowiedziała o tym, w jaki sposób została potraktowana przez reżysera, rozpętała się medialna afera. Dorota Rabczewska nagrała niezwykle emocjonalną relację, na której widać, że jest rozstrzęsiona i nie może powstrzymać łez. Wokalistka opowiedziała, jak została zwyzywana przez reżysera jej recitalu w Opolu. Podkreśliła również, że atmosfera, jaką zastała po pojawieniu się na miejscu przypomniała najgorsze lata u boku byłego męża. Po jej nagraniu, sprawca całego zamieszania - Mikołaj Dobrowolski niemal natychmiast zareagował na falę krytyki, która pojawiła się w na stronach TVP. Reżyser zamieścił przeprosiny i przyznał, że jest mu bardzo przykro, że dał się ponieść emocjom. Podkreślił, że cała sytuacja nie powinna mieć miejsca. Niedługo później Plotek poinformował, że reżyser został odsunięty od współpracy z Dodą. Choć nadal będzie on odpowiedzialny za koncert Debiuty, w trakcie którego występuje artystka, to pieczę nad jej recitalem będzie trzymała Beata Szymańska, reżyserka niedzielnego koncertu Cała sala śpiewa z nami, czyli hity opolskiej publiczności. Co więcej, według Plotka, powołującego się na swojego informatora, Mikołaj Dobrowolski to dobry przyjaciel Edyty Górniak, który ma rzekomo załatwiać gwieździe występy w TVP. Głos w sprawie postanowiła zabrać diwa.

Doda PŁACZE na Instagramie. Reżyser Opola kazał jej "WYPIE*DALAĆ"

Czy radiowcy ESKA potrafią śpiewać? | Dokończ Piosenkę 11

Doda - reżyser Opola

Doda i Edyta Górniak nie darzą się szczególną sympatią. Gwiazdy nigdy nie szczędziły sobie złośliwości, a ich kontrowersyjne wypowiedzi wiele razy były cytowane przez media. Wokalistki uchodzą za najbardziej skłócone ze sobą artystki w naszej rodzimej branży muzycznej. Nic dziwnego w tym, że w momencie, gdy którejś powinie się noga lub wydarzy się przykra sytuacja, dziennikarze wypytują drugą z nich o dane wydarzenie lub starają się za wszelką cenę połączyć je z aferą. Tuż po tym, jak światło dzienne ujrzały nagrania zapłakanej Dody, która opowiedziała o tym, jak została zwyzywana przez reżysera jej recitalu w Opolu, w sieci pojawiły się doniesienia, że Mikołaj Dobrowolski jest dobrym przyjacielem Edyty Górniak, przez co jego stosunek do Doroty mógł być negatywny. Tak przynajmniej twierdzi jeden z informatorów Plotka.

Kazał Dodzie wypie*dalać, a sam został odsunięty. Wielkie zmiany na chwilę przed startem festiwalu!

Mikołaj Dobrowolski blisko przyjaźni się z Edytą Górniak. Ogarnia jej występy w TVP. Pracował też przy preselekcjach do Eurowizji, gdy Edyta była jurorką. Ta sytuacja to była szansa dla Dody, żeby się na nim odegrać. Chodzi o to, że nie jest traktowana na równi z Edytą. Dopięła swego.

Informator miał dodać, że Mikołaj Dobrowolski przyjaźni się z Edytą Górniak na tyle, że ma jej rzekomo załatwiać występy w TVP. Na reakcję diwy nie trzeba było długo czekać. Gwiazda skomentowała doniesienia podkreślając, że są one kłamstwem.

Ludzie, czy ja dobrze rozumiem...? Jeszcze mnie nie ma w Opolu, a już coś się dzieje z mojego powodu? Nie wszystkie problemy moich kolegów są z mojego powodu. Naprawdę. Mało wam się klika temat, że musicie pożyczyć moje nazwisko?

P.S. Szanuję współpracę ze wszystkimi reżyserami telewizyjnymi i każdego osobiście lubię w równym stopniu. Lecz z żadnym z Nich nie byłam nawet na herbacie. Ot takie to przyjaźnie. Proszę nie mylić z serdecznością.

Edyta Górniak Instagram

i

Autor: Instagram/edytagorniak
Źródło: Edyta Górniak ostro o aferze z Dodą i Mikołajem Dobrowolskim. Mocno się wkurzyła!