gwiazdy

Edyta Golec, czyli piękna żona Łukasza z Golec uOrkiestra. To ona nadaje grupie świeżości

2024-07-11 16:04

Edyta Golec to piękna i utalentowana członkini zespołu Golec uOrkiestra. Choć początkowo była w cieniu swojego męża Łukasza i szwagra Pawła, zdecydowała się coraz śmielej pokazywać swój talent. Co musicie o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje o początkach jej znajomości z braciami Golec, to ile ma lat, jak wyglądała w młodości i nie tylko, znajdziecie w naszym artykule.

Spis treści

  1. Edyta Golec - wiek, wzrost
  2. Edyta Golec - choroba
  3. Edyta Golec - dzieci, mąż
  4. Edyta Golec - młoda
  5. Edyta Golec - Instagram

Kim jest Edyta Golec? To nie tylko piękna żona Łukasza z Golec uOrkiestra, ale przede wszystkim utalentowana artystka, która nie tylko gra na altówce, ale także śpiewa. Edyta Golec z kulturą góralską obcowała od dziecka, ponieważ jej dziadek grał na skrzypcach, mama tańczyła w zespole regionalnym, a dom jej bliskich był domem rozśpiewanym podczas każdej imprezy rodzinnej. Co ciekawe, gdy miała 14 lat, została członkinią kapeli rodzimego Zespołu Regionalnego "Magurzanie", a później gościnnie występowała z innymi zespołami. W czasach licealnych związała się z Łukaszem Golcem, który zaprosił ją do gry w kapeli Wierchy. Muzyczną współpracę kontynuowali też na studiach i jak widać zostało to do dziś. W końcu założyli zespół Golec uOrkiestra - dokładnie w 1998 roku i choć początkowo nie śnili o takich sukcesach, dziś są jednym z najpopularniejszych zespołów w naszym kraju.

ZOBACZ TAKŻE: Ten szczegół odróżnia braci Golec. Od dziś będziesz wiedział, który to Łukasz, a który to Paweł

Margaret na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024

Edyta Golec - wiek, wzrost

Ile lat ma Edyta Golec? Artystka urodziła się 25 czerwca 1977 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 46 lat. Internauci poszukują także w sieci informacji na temat jej wzrostu, jednak ta ciekawostka nie jest dostępna publicznie.

Edyta Golec - choroba

Jedną z fraz wyszukiwanych w sieci jest "Edyta Golec - choroba", jednak najwyraźniej jest to efekt plotek, ponieważ nic na temat rzekomej choroby artystki nie znajdziemy w sieci.

Edyta Golec - dzieci, mąż

Ile dzieci ma Edyta Golec? Artystka we wrześniu 2000 roku poślubiła jednego z braci Golec - Łukasza. Owocem tej miłości jest trójka pociech: Bartłomiej (ur 2004), Antonina (ur 2006) oraz Piotr (ur 2008).

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda 85-letnia mama braci Golec. Łukasz i Paweł są do niej podobni?

Edyta Golec - młoda

Wiele osób zastanawia się jak w młodości wyglądała Edyta Golec. Utalentowana blondynka od zawsze wzbudzała zainteresowanie mężczyzn, a dla kobiet była prawdziwą inspiracją. Jej zdjęcia z początków kariery znajdziecie w naszej galerii, która umieszczona jest w tym artykule.

Edyta Golec - Instagram

Edyta Golec jest aktywna na Instagramie. Artystka ma swój profil o nazwie @edytagolecofficial, ale także można ją znaleźć na koncie zespołu Golec uOrkiestra - w końcu jest jego członkinią od 1998 roku!