POWITANIE NA DZIEŃ DOBRY

Dzień dobry we wtorek obrazki. Miłe powitanie kartki i wierszyki

2024-07-23 7:45

Wtorek wcale nie musi rozpocząć się źle! Zacznij go od dobrego słowa, które prześlesz komuś bliskiemu. Może być to rodzic, dziecko, albo dobra koleżanka. Miły dzień możesz zrobić innym udostępniając kolorowe obrazki na Facebooku. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy osoby, która akurat wpadnie na takie pozdrowienie.

ZOBACZ TAKŻE: Dzień dobry w środę. Kartki na miłe powitanie dnia

Obrazki na dzień dobry we wtorek poszukiwane są przez wiele osób. W końcu warto rozpocząć nowy dzień od uśmiechu - nie tylko na swojej twarzy, ale także kogoś bliskiego. Powitania na dzień dobry są miłym gestem i wyrazem pamięci o naszych znajomych i bliskich. Jedni dzwonią by powiedzieć miłego dnia, inni przed wyjściem do pracy dają swojej drugiej połówce lub dzieciom całusa w policzek, a jeszcze inni wysyłają kartki z życzeniami na powitanie. Taka forma stała się w ostatnich latach bardzo popularna, a Polacy ukochali wysyłanie obrazków na dzień dobry lub udostępnianie ich na Facebooku. To nie tylko miły gest, ale także okazanie szacunku drugiej osobie, a także poprawa humoru!

Maks On Air - Luna na Eurowizję | Eska

Kartki na dzień dobry we wtorek

Wtorek może zacząć się naprawdę sympatycznie, tym bardziej rozpoczynając go od miłego gestu! Może być nim dobre słowo wypowiedziane przez telefon, a także kartka na dzień dobry. Darmowe obrazki do pobrania na rozpoczęcie dnia znajdziecie w naszej galerii. Rymowane wierszyki, ale też miłe i krótkie pozdrowienia na dzień dobry z pewnością będą dobrym wyborem. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Listen on Spreaker.