Doda

i

Autor: AKPA

QUIZ

Dokończ piosenki Dody i sprawdź czy jesteś mistrzem. 10/10 i queen byłaby z Ciebie dumna!

2024-05-14 13:04

Doda jest bezapelacyjną gwiazdą polskiej sceny muzycznej, która ma na swoim koncie wiele hitów. "Nim zajdzie słońce", który nagrała ze Smolastym, "Zatańczę z aniołami", czy też piosenka "Wodospady". Czy potrafisz dokończyć jej numery? Sprawdź czy jesteś mistrzem i rozwiąż nasz muzyczny quiz.

Czego się nie dotknie, robi to perfekcyjnie i właśnie za to, publiczność ją uwielbia. Doda ma na swoim koncie wiele hitów, które nie tylko zostały okrzyknięte takim mianem przez jej fanów, ale które otrzymały przede wszystkim pełno wyróżnień i nagród. Wszystko zaczęło się na dobre w 2000 roku, kiedy to Doda spośród setki kandydatek została wybrana na wokalistkę nowo powstałego zespołu Virgin i z którym koncertowała prawie do końca 2006 roku. Następnie postanowiła pójść solową ścieżką, która z małą przerwą trwa do dziś. Na koncie Dody uplasowało się wiele wyróżnień, nagród, telewizyjnych występów i oczywiście wiele hitów.

ZOBACZ TAKŻE: QUIZ: Pokazujemy zdjęcie z teledysku Dody, a Ty zgadujesz jaka to piosenka

Będzie kontynuacja „Nim zajdzie słońce?! Doda i Smolasty z wielkim sukcesem!

QUIZ: dokończ piosenki Dody

"Zatańczę z aniołami", "Wodospady", "Melodia ta", "Nie daj się", "Nim zajdzie słońce" i nie tylko. Ciężko doliczyć się hitów Dody, bo jest ich naprawdę wiele. Jesteś fanem artystki? Uwielbiasz jej piosenki? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania, poniżej czeka na Ciebie quiz. Znajdziesz w nim piosenki Dody, które zostały okrzyknięte prawdziwymi hitami. Z wyniku 10/10 Doda byłaby niesamowicie dumna!

Dokończ piosenki Dody i sprawdź czy jesteś mistrzem

Pytanie 1 z 10
Nie daj się: "Nie daj się! Ludzie niech swoje myślą. Nie daj się..."