Doda - quiz

i

Autor: screeny z YouTube/Doda, VirginVEVO; AKPA

QUIZ

QUIZ: Pokazujemy zdjęcie z teledysku Dody, a Ty zgadujesz jaka to piosenka

2024-02-15 15:35

Doda ma na swoim koncie wiele hitów, które nie tylko zostały okrzyknięte tak przez fanów, ale które otrzymały przede wszystkim pełno wyróżnień i nagród. Do większości z nich powstały teledyski, które dziś notują milionowe odsłony w sieci. Sprawdź czy rozpoznasz tytuły piosenek Dody, wyłącznie po kadrze z teledysku.

Doda jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek w naszym kraju. Czego się nie dotknie robi to z pełnym profesjonalizmem i osiąga zamierzone sukcesy. W 2000 roku wybrała się na casting do zespołu Virgin, gdzie spośród setki kandydatek została wybrana na jego wokalistkę. Doda koncertowała z grupą do 2006 roku, a następnie rozpoczęła karierę solową, która trwa do dziś. Na jej koncie zapisało się wiele wyróżnień i nagród, ale przede wszystkim wiele hitów. Dżaga, Szansa, Znak pokoju, a także nieco nowsze dzieła Melodia ta, Fake Love, Zatańczę z aniołami i nie tylko! Nie można również zapomnieć o teledyskach, które powstały do wielu piosenek Dody. Każdy jest inny, wyjątkowy na swój sposób, a poprzez różnorodne sceny otwiera oczy na niektóre problemy.

Poniżej przygotowaliśmy quiz dla wszystkich wielbicieli Dody. Sprawdź czy potrafisz rozpoznać tytuł piosenki jedynie po kadrze z teledysku. Maksymalna ilość punktów tylko dla najlepszych!

Rozpoznaj piosenkę Dody po kadrze z teledysku

Pytanie 1 z 11
Z jakiego teledysku pochodzi to zdjęcie?
Doda
CZY DODA SIĘ KOŃCZY? (SYLWIA GRZESZCZAK O VIKI GABOR, METAMORFOZA MONIKI KOCIOŁEK i KOZAK O DODZIE)