Beata Kozidrak

i

Autor: AKPA

QUIZ

Dokończ piosenki Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. Te hity zna każdy!

2024-06-26 8:54

Beata Kozidrak od 1978 roku współtworzy zespół Bajm, którego jest wokalistką. Zagrała już wiele koncertów, odebrała cenne nagrody i wydała przeboje, które do dzisiaj cieszą się popularnością. Czy potrafisz je dokończyć? Rozwiąż nasz muzyczny quiz i przypomnij sobie stare dobre czasy.

Beata Kozidrak od ponad 45 lat działa w branży muzycznej. Przez ten czas nie mogła narzekać na nudę i zaspokajała potrzeby swoich fanów. Zdążyła wylansować wiele przebojów, które wciąż zajmują wysokie miejsca na listach przebojów jej fanów, sporo koncertowała i odbierała nagrody i wyróżnienia na ważnych wydarzeniach. Czy wiesz, że zespół Bajm, w którym śpiewa Kozidrak został założony w 1978 roku? Piosenkarka założyła go wówczas ze swoim bratem Jarosławem Kozidrakiem i przez lata ze swoją grupą wydała aż 10 albumów studyjnych oraz wypromowała przeboje, takie jak: "Biała armia", "Ta sama chwila", "Co mi panie dasz". To numery, które zna chyba każdy i potrafi bez zająknięcia zaśpiewać każdy refren!

ZOBACZ TAKŻE: Beata Kozidrak zaprojektowała mu tatuaż. To nie ściema. Ma go na swojej ręce!

Beata Kozidrak kiedyś i dziś. Tak dawniej wyglądała liderka zespołu Bajm

QUIZ: Pamiętasz hity zespołu Bajm?

Zespół Bajm z Beatą Kozidrak na czele przez wiele lat zdobył wiele nagród, zagrał wiele koncertów i wydał wiele kawałków, które Polacy pokochali. Mowa między innymi o przebojach takich jak "Co mi Panie dasz", "Ta sama chwila", "Myśli i słowa", "Biała armia" i nie tylko! Czy potrafisz dokończyć te i inne piosenki, które śpiewa Beata Kozidrak? Sprawdź się w naszym quizie i przypomnij sobie stare dobre czasy, gdy w radiu leciały hity zespołu Bajm.

Dokończ piosenki Beaty Kozidrak i zespołu Bajm

Pytanie 1 z 9
Mów niech Twoje słowa zbudzą krew, niech wszystko będzie już okej...