Doda

i

Autor: AKPA

Eurowizja 2025

Doda na Eurowizji 2025? Gwiazda postawiła sprawę jasno

2024-05-22 13:29

W mediach pojawiło się wiele plotek, które wskazywały na to, że Doda zgłosi się jako potencjalna reprezentantka Eurowizji 2025. Piosenkarka przerwała milczenie i przekazała swoje stanowisko. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Doda pojedzie na Eurowizję 2025?

Emocje po finale Eurowizji 2024 jeszcze nie opadły. Teraz pojawia się wiele spekulacji i domysłów, kto mógłby reprezentować Polskę w kolejnym konkursie. W internecie aż roi się od informacji i plotek, że reprezentantką Polski miałaby zostać Doda. Przez dłuższy czas się do tego nie odnosiła, co dolewało tylko oliwy do ognia. W końcu Doda przerwała milczenie i w końcu zabrała głos. Przedstawiła swoje stanowisko w tej sprawie i rozwiała wszelkie wątpliwości. Czy to oznacza, że być może zobaczymy ją na Eurowizji 2025?

Doda pojedzie na Eurowizję 2025?

Na temat reprezentowania Polski przez Dodę, w internecie aż huczy. Sama piosenkarka nie zabierała głosu w tej sprawie, ale w końcu przerwała milczenie. W rozmowie z "Party" rozwiała wszelkie wątpliwości. Zapytana o to, czy wystąpi na Eurowizji 2025 odpowiedziała: "Nie. Absolutnie nie" - czytamy. Dlaczego? Jednym z powodów, który podała w tej samej rozmowie ma być fakt tego, co działo się po wyborze i występie Luny - reprezentantki Polski na Eurowizji 2024. Doda uważa, że hejt, który spłynął wówczas na Lunę, jest nie tyle co demotywujące, co źle świadczy o narodzie. "Każdy myśli, że to jest dla niej jakaś laurka. A to tylko i wyłącznie dla naszego państwa. Tylko i wyłącznie dla nas. Przecież każdy, kto to czyta z boku, myśli sobie: „Boże, co za okropny naród!”. I dlaczego taka osoba ma chcieć wychodzić na scenę i dawać z siebie wszystko, skoro ludzie podcinają skrzydła, zanim wyda z siebie pierwszy dźwięk?" - mówiła o Lunie Doda. "Nie przegrywa uczestnik, tylko przegrywamy my swoim zachowaniem. Już jesteśmy przegrani, zanim on wyda pierwszy dźwięk." - skomentowała dosadnie. Wszystko wskazuje na to, że Doda nie pojawi się na Eurowizji 2025.

Te kraje mogą wycofać się z Eurowizji! Kolejna edycja konkursu pod znakiem zapytania?

Dorota Rabczewska to gwiazda rodzimej sceny muzycznej. Autorka tekstów, producentka i osobowość medialna. Na jej koncie znajdują się takie przeboje jak: "2 Bajki", "Dżaga", "Nie daj się", "Zatańczę Z Aniołami", "Mam tylko Ciebie", "Katharsis", "Szansa" czy "Bad Girls".

Tak mieszka i żyje Doda. Luksusowe wnętrza i piękne podróże

Doda ogłosiła koniec! Szykuje się niezła rewolucja
Źródło: Doda na Eurowizji 2025? Gwiazda postawiła sprawę jasno