Doda

i

Autor: AKPA, TikTok/polsat

Doda jako dziecko. Już wtedy stawiała pierwsze kroki na scenie!

2023-02-16 12:55

Archiwalne nagranie z Dodą udowadnia, że muzyka płynie w jej żyłach od zawsze. Naturalność, szczerość i charyzma - tego nie można było jej odmówić nigdy. Mając dwanaście lat po raz pierwszy wystąpiła w telewizji i już wtedy rozkochała w sobie widownię. Nie uwierzycie, jak wtedy wyglądała! Kobieta z klasą? Nawet jako nastolatka.

Doda jako dziecko wiedziała już, co chce w życiu robić. Choć początkowo jej serce było rozdarte między śpiewem a sportem, to gwiazda zdecydowała się postawić wszystko na jedną kartę i zająć się muzyką. Pierwsze kroki na scenie stawiała mając zaledwie 8 lat. To właśnie wtedy wystąpiła podczas Mini Listy Przebojów w Wojewódzkim Domu Kultury w Ciechanowie. Niedługo później zdobyła pierwsze miejsce w Konkursie Piosenki Dziecięcej w swoim rodzinnym mieście. Wtedy jej kariera nabrała tempa. Telewizyjny debiut Dody miał miejsce w 1996 roku na festiwalu Powitanie Lata w Gdańsku. Dwunastoletnia Dorota Rabczewska rozkochała w sobie publiczność. Widownia doceniła nie tylko jej czysty, barwny wokal, ale również ogromną charyzmę i pewność siebie. Wygląda na to, że wokalistka, od najmłodszych lat nie miała oporów przed tym, by występować przed kamerą.

Doda w miniówce w środku zimy! Internauci mocno zmartwieni

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Doda - początki kariery

Archiwalne nagranie Dody udowadnia, że scena jest jej całym życiem, a muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Dwunastoletnia wówczas wokalistka zachwyciła nie tylko swoim czystym wokalem, ale również naturalnością i ogromnym luzem.

Fani wokalistki zauważają, że Dorota Rabczewska, już od najmłodszych lat była niezwykle utalentowana. Przyznają też, że charyzma była w niej od zawsze.

Doda porwała swojego chłopaka do tańca. Skradli całe show na Krupówkach

Ale czarujaca mloda dziewczyna z niej byla ? Wiedziala gdzie jest i co ma robic ? Brawo Dorota!

talent od zawsze ?

wow?

Źródło: Doda jako dziecko. Już wtedy stawiała pierwsze kroki na scenie!