Festiwal Opole

i

Autor: AKPA Festiwal Opole

Debiuty Opole 2023 - kto wystąpi? Oficjalna lista uczestników konkursu

2023-06-09 23:17

Pierwszego dnia Festiwalu w Opolu odbędzie się wyjątkowy konkurs "Debiuty", podczas którego uczestnicy będą walczyć o nagrodę im. Anny Jantar. Kto wystąpi na scenie i powalczy o cenny tytuł? To nie tylko prestiżowy konkurs, ale także niesamowite wyróżnienie dla początkujących artystów. Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

 1. Konkurs Debiuty 2023 - kto wystąpi?
 2. Konkurs Debiuty 2023 - GODZINA

Debiuty w Opolu 2023 to prestiżowy konkurs, który jeszcze bardziej otwiera bramę do kariery wielu początkującym artystom. Kto pojawi się na scenie? Kto bierze udział w konkursie Debiuty? To żadna tajemnica! W tym roku 60. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej odbywa się w dniach 9-11 czerwca. Przez trzy dni na scenie w Opolu pojawi się wiele gwiazd, które uświetnią całe wydarzenie. Nie zabraknie Maryli Rodowicz, Kamila Bednarka, Roxie Węgiel, a także Dody, Justyny Steczkowskiej czy lidera zespołu Feel - Piotra Kupichy. Pierwszego dnia festiwalu o godzinie 22:30 odbędzie się prestiżowy konkurs Debiuty, a o nagrodę im. Anny Jantar przyznawaną przez jury powalczy aż dziesięciu uczestników. Co ciekawe, tego wieczora na scenie pojawi się także Doda, której recital uświetni konkurs Debiutów.

Wywiad Tulia - Radio SuperNova

Konkurs Debiuty 2023 - kto wystąpi?

Kto wystąpi podczas Konkursu Debiuty 2023 w Opolu? Na oficjalnej liście znajduje się aż 10. wykonawców, którzy zaśpiewają swoje piosenki i tym samym powalczą o nagrodę im. Anny Jantar. Oto oni:

 1. KONRAD BAUM - „Sam jak Ty”
 2. MAGDA BEREDA - „Jest mi do twarzy we własnej osobie”
 3. EWA NOVEL - „Na końcu świata”
 4. FELIVERS - „Szminka”
 5. JAN MAJEWSKI - „Właściwie mi dobrze”
 6. ADA SZULC - „Co teraz”
 7. MARTI WÓJCIK - „Drugi plan”, laureatka Festiwalu Zaczarowanej Piosenki
 8. KAMIL JACHYRA - „Kocham Cię”, laureat „Szansy na Sukces. Opole 2023”
 9. KAROLINA FRYT - „Wykrzycz”, laureatka „Szansy na Sukces. Opole 2023”
 10. KLAUDIA KOWALIK - „Za mało czasu”, laureatka Opolskich Eliminacji do koncertu Debiuty

Konkurs Debiuty 2023 - GODZINA

O której godzinie rozpoczyna się konkurs Debiuty 2023 w piątek 9 czerwca? Pierwszego dnia Festiwalu w Opolu 2023 o godzinie 20:15 rozpocznie koncert "Wielka Gala - Od Opola do Opola", natomiast konkurs "Debiuty" rozpocznie się tuż po nim o godzinie 22:30.

ZOBACZ TAKŻE: Festiwal Opole 2023 - PROGRAM. Kto i kiedy wystąpi na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki?

Sonda
Będziesz oglądać 60. KFPP w Opolu?