Justyna Steczkowska zaliczyła bolesną glebę. TO naprawdę musiało boleć

i

Autor: AKPA /// screen z filmu na Instagramie: https://www.instagram.com/justynasteczkowska/ Justyna Steczkowska zaliczyła bolesną glebę. TO naprawdę musiało boleć

Justyna Steczkowska zaliczyła bolesną glebę. Przez to mogła mieć złamane nogi!

2023-05-02 9:47

Justyna Steczkowska szła przed siebie niczym modelka na wybiegu aż nagle potknęła się o swoje nogi i wyrżnęła orła! Wszystko się nagrało, a wokalistka bez problemu pokazała do siebie dystans - wrzucając ten bolesny moment do sieci. Publikujemy to przerażające nagranie na naszej stronie!

Spis treści

  1. Justyna Steczkowska - upadek

Upadek Justyny Steczkowskiej wyglądał bardzo groźnie i mógł się zakończyć tragicznie. To nie przesada, bo realnie mogło dojść do poważnych złamań! Wokalistka podczas zagranicznych wakacji postanowiła poczuć się jak modelka na wybiegu. W turkusowej sukni, z okularami na oczach, w wysokich obcasach pewnym krokiem szła przed siebie po drewnianym podeście. Gdy on się już kończył, zeszła ze stopnia na ułożoną z ogromnych kamieni dróżkę. Niespodziewanie zahaczyła lewą nogą o prawą i nagle wylądowała na kolanach. Mężczyzna, z którym jest na wakacjach wszystko nagrał. Na końcu był na szczęście śmiech i dystans artystki do całej sytuacji. Jednak naprawdę musiało ją to boleć i mogło zakończyć się to bardzo źle. Swoją drogą o podobnym szczęściu może mówić inna polska piosenkarka. Ewelina Lisowska miała makabryczny wypadek i również podzieliła się nagraniem z tego przerażającego momentu.

Smutny koniec Michaela Schumachera. Właśnie dostał mocny cios w serce

Co fajnego ma Baśka? Polacy nie znają klasycznych hitów! | Dokończ Piosenkę #4

Justyna Steczkowska - upadek

Justyna Steczkowska jest uwielbiana przez internautów i widzów najpopularniejszych stacji telewizyjnych. Od zawsze prezentuje styl i szyk śpiewając, podczas krajowych festiwali. Diwa polskiej sceny muzycznej zawsze prezentuje się w pięknym makijażu i fryzurze, która niewątpliwie jest inspiracją dla wielu kobiet. Artystka odkąd pamiętamy dba o swój dobry wizerunek i imię, zarówno w życiu prywatnym, jak i chociażby w mediach społecznościowych. Tym razem postanowiła złamać swoje zasady ochrony prywatności i z dystansem podeszła do sytuacji, jaka wydarzyła się podczas wakacji. Całość skwitowała słowami:

Spadająca gwiazda. Do każdego upadku w życiu trzeba mieć dystans

Artystka swoim opisem filmiku potwierdziła, że nic poważnego się nie stało. Mimo to zaniepokojeni fani oraz osoby z branży postanowiły się upewnić. Dorota Gardias napisała: "Klasa ZAWSZE!!!! Mam nadzieje ze nic Ci się nie stało". Ktoś inny stwierdził: "dałam serduszko nie za wspaniały upadek tylko za zaistnienie tego filmiku na koncie, publicznie... Dystans, to jest coś co jest nam wszystkim potrzebne". Nawet syn Justyny Steczkowskiej nie mógł odmówić sobie komentarza. Leon Myszkowski z miłością wyśmiał ukochaną mamę: "Hahaha mamuś hit".

Ida Nowakowska została blondynką! Fani oszaleli na punkcie jej wyglądu

Źródło: Justyna Steczkowska zaliczyła bolesną glebę. Przez to mogła mieć złamane nogi!