Dawid Kwiatkowski wraca do The Voice Kids! Przyjdę nabroić na sam koniec

i

Autor: AKPA Dawid Kwiatkowski wraca do The Voice Kids! "Przyjdę nabroić na sam koniec"

FANI ZACHWYCENI

Dawid Kwiatkowski wraca do The Voice Kids! "Przyjdę nabroić"

2024-04-23 10:02

Prawie rok po odejściu z talent show z udziałem dzieci, w którym mogliśmy go oglądać przez sześć edycji, Dawid Kwiatkowski wraca do programu! To nie będzie jedyny powrót, którego świadkami będą widzowie sobotniego wielkiego finału 7. odsłony "The Voice Kids".

Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids spędził parę lat, a teraz znów poczuje magiczny klimat programu. Udział wokalisty w finałowym starciu to niejedyna niespodzianka, jaką przygotowali producenci programu. W sobotni wieczór na scenie „The Voice Kids” usłyszymy jeden z najgorętszych duetów ostatnich miesięcy: Oskara Cymsa i Carlę Fernandes, zwycięzcę trzeciej edycji programu Marcina Maciejczaka oraz laureatkę poprzedniej edycji Martynę Gąsak. Widzów czeka również wyjątkowy występ zwycięzcy 4. edycji "The Voice Senior", Zbigniewa Zaranka z uczestnikiem 14. edycji "The Voice of Poland" Damazym Wachułą, oraz Leonem Olkiem, finalistą 6. edycji "The Voice Kids". Na tym nie koniec muzycznych niespodzianek. Na scenie zaśpiewają także Cleo, Tomson i Baron oraz Natasza Urbańska wraz ze swoimi finalistami.

Dawno nie czułem takiego podekscytowania. Czuję się, jakbym wracał po długiej, samotnej podróży do domu, gdzie czeka na mnie rodzina, która się powiększyła i za chwilę poznam jej nowych członków. Do tego Cleo chyba miała bardzo spokojny sezon, bez większych przeszkód, więc przyjdę nabroić na sam koniec - mówi Dawid Kwiatkowski.

Kiedyś nazywali go "polskim Bieberem". Tak zmieniał się Dawid Kwiatkowski

The Voice Kids - finaliści

Finaliści The Voice Kids 7 będą walczyć o 50 tysięcy złotych i statuetkę programu oznaczającą tytuł najlepszego głosu w Polsce:

  • Milena Gajek, Nikodem Pajączek i Wiktoria Szeflińska z drużyny Afro
  • Marysia Stefanowska, Mateusz Pierożek i Ola Antoniak z teamu Cleo
  • Helenka Zaciewska, Marta Porris Zalewska oraz Michell Siwak z ekipy Nataszy Urbańskiej.

Odpowiedź poznamy na żywo już w najbliższą sobotę 27.04.2024 o godzinie 20:00 w TVP2. Warto dodać, że o tym, kto wygra 7. edycję „The Voice Kids”, zdecydują wyłącznie widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Wielki finał poprowadzą Ida Nowakowska oraz Tomasz Kammel.

Źródło: Dawid Kwiatkowski wraca do The Voice Kids! "Przyjdę nabroić"