GWIAZDY

Bartek Wrona był idolem nastolatek, teraz powrócił na scenę. Poznajcie go bliżej!

2024-07-25 11:04

Pamiętacie piosenkę "Kolorowe sny", które lata temu śpiewał zespół Just 5? Jednym z członków grupy był Bartek Wrona, za którym młodzież szalała! Ulubieniec nastolatek i idol, którego plakaty miały w pokoju nad łóżkiem powrócił na scenę i jesienią 2024 wystąpi w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poznajcie go bliżej.

"Pozwól mi świecić kiedy słońca brak, być nadzieją gdy szukasz dnia" - i już każdy wie o co chodzi. To początek piosenki "Kolorowe sny", za które odpowiada zespół Just 5 z Bartkiem Wroną na czele. Polski piosenkarz, autor tekstów piosenek i producent muzyczny. Artysta w latach 1997-2002 był wokalistą boysbandu Just 5, w którego skład wchodzili także Grzegorz Kopala, Shadi Atoun, Daniel Moszczyński oraz Robert Kryla. Młodzi panowie inspirowali się wówczas zespołem Backstreet Boys i osiągnęli w Polsce sukces. Rozgłos przyniosła im debiutancka płyta "Kolorowe sny", na której znalazły się kawałki, które szybko skradły serca słuchaczy. W szczególności byli idolami młodzieży i zagrali ponad 500 koncertów. Niestety w 2000 roku z grupą pożegnał się Grzegorz Kopala, a dwa lata później zespół Just 5 został całkowicie rozwiązany i każdy z artystów poszedł w swoją stronę. Ku zdziwieniu wszystkich w maju 2024 roku Bartosz Wrona i Robert Kryla reaktywowali zespół, a nowym wokalistą został Sławomir Lisowski.

ZOBACZ TAKŻE: Grała główną rolę w serialu Majka. Joanna Osyda przez lata przeszła ogromną metamorfozę!

Jak zmienił się Bartek Wrona? Kiedyś był bożyszczem nastolatek!

Bartek Wrona - wiek, wzrost

Ile lat ma Bartek Wrona? Artysta urodził się 5 marca 1982 w Poznaniu, więc jak można obliczyć ma 42 lata. Internauci poszukują również informacji na temat wzrostu Bartka Wrony, jednak odpowiedzi na to pytanie nie znajdziemy w sieci.

Bartek Wrona - żona, dzieci

Czy Bartek Wrona ma żonę i dzieci? Życie prywatne osób publicznych zawsze jest ciekawostką dla widzów i internautów. Artysta, którego znamy bardzo dobrze z zespołu Just 5 jest szczęśliwym mężem. Od 2005 roku tworzy małżeństwo z Mariolą, którą poznał na planie programu rozrywkowego Stratosfera i która wystąpiła w teledysku do jego piosenki "Maria". Bartek Wrona jest również ojcem dwóch nastoletnich córek - Dalii Wiktorii i Amelii.

Bartek Wrona - piosenki

Piosenki Bartka Wrony zapadły wielu osobom w pamięci, szczególnie te, które wydał razem z grupą Just 5. Do hitów artysty należą kawałki takie jak:

  • Kolorowe sny
  • Jedna na milion
  • Maria
  • Tańcz i zapomnij
  • Rozpalmy miłość
  • Za to, co mam
  • Jedna na milion
  • Teraz śpij

Bartek Wrona - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Bartek Wrona powrócił do show-biznesu z przytupem. Nie dość, że wspólnie z Robertem Kryla reaktywowali zespół Just 5, to jeszcze jesienią 2024 zobaczymy go w 21. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Artysta będzie wcielał się w programie nie tylko w męskie role, ale również będzie musiał odegrać muzyczne postacie kobiece.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 21 - wszyscy uczestnicy. Wiemy kto wystąpi w jesiennej odsłonie show!

Bartek Wrona - Instagram

Bartek Wrona jest aktywny na Instagramie. Artystę znajdziecie bez problemu wpisując w lupkę jego oficjalny nick @bartekwrona.official lub po prostu imię i nazwisko. Artysta w social mediach dzieli się z obserwatorami nie tylko kadrami ze swojej kariery, ale także można znaleźć na jego profilu zdjęcia rodzinne.