Dawid, Artysta z najnowszym single. Czy numer stanie się hitem?

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Dawid, Artysta z najnowszym single. Czy numer stanie się hitem?

Dawid, Artysta z najnowszym singlem. Czy numer stanie się hitem?

2021-11-24 7:00

Dawid, Artysta to młody polski raper, autor tekstów i producent muzyczny. Elastycznie i sprawnie porusza się między gatunkami i stylami muzycznymi, które stara się w niekonwencjonalny sposób łączyć. Jest on debiutantem na polskiej scenie muzycznej, którego talent stale jest odkrywany i doceniany, szczególnie dzięki popularnej platformie TikTok, na której Dawid aktywnie i konsekwentnie działa.

Dawid, wychodząc z numerem Santana swoją uwagę skupił na podkładzie muzycznym, który mimo swojego podobieństwa do przyjętych ram we współczesnej muzyce z kultury hip-hopowej, czerpie głęboką inspirację z festiwalowej muzyki, sięgającej czasów sprzed dekady. Skupiając się na lirycznej części utworu Dawida, Artysty wyodrębnić możemy dwa najważniejsze elementy, na których skupił się twórca. Zależało mu na przedstawieniu współczesnego, beztroskiego podejścia do życia, jednocześnie, mając na uwadze elementy zrozumiałe również dla odbiorców innego pokolenia. Pozytywne wibracje, emanujące z utworu artysty dopełniają całokształt dzieła. 

Przełomowym momentem w życiu tego młodego człowieka, było odnalezienie twórczości Skrillexa. Wówczas w jego sercu, zarodek miłości do muzyki awansował w namiętny romans między artystą, a eksperymentalnym tworzeniem w domowym zaciszu własnych kompozycji. W swojej muzyce skupia się na przedstawieniu rozwojowego stylu życia, niezależności materialnej i dążeniu do celu, przy czym całości towarzyszy nastrój o charakterze manii wielkości, co jest swoistą kreacją artystyczną i możemy usłyszeć ten zabieg w wielu utworach twórcy.

Źródło: Dawid, Artysta z najnowszym singlem. Czy numer stanie się hitem?