Coals i Żabson umilają wakację. Piosenka Miraż zachwyciła internautów

i

Autor: Frank’s Art / materiał prasowy Coals i Żabson umilają wakację. Piosenka Miraż zachwyciła internautów

Coals i Żabson umilają wakację. Piosenka Miraż zachwyciła internautów

2021-07-28 14:20

Miraż, to tytuł piosenki duetu Coals, która idealnie wpasowuje się w klimat wakacji 2021. Utwór powstał we współpracy z wielką hip-hopową gwiazdą polskiego rynku, członkiem grupy Chillwagon, Żabsonem. Poznajcie utwór i obejrzyjcie teledysk już teraz. Polecamy!

Coals i Żabson - piosenka Miraż jest jednym z tych utworów, które pozwalają odpocząć i się wychillować. To pierwszy singiel zwiastujący najnowszą polskojęzyczną EP-kę duetu Coals, która pojawi się jeszcze w tym roku! Gościnnie w utworze udziela się jeden z najpopularniejszych polskich raperów, czyli Żabson, a za reżyserię teledysku odpowiada Mateusz Białęcki. Piosenka Miraż to wędrówka w stronę reggaetonowych fascynacji zespołu. Nowe brzmienie to zaskakująco lekki kawałek na wakacje z dodatkiem nostalgii lat dziewięćdziesiątych, charakterystycznych dla Kachy i Rozmycha. Duet od dawna marzył o stworzeniu piosenki oddającej ducha wakacji i udało im się! Hitowość utworu dopełnia Żabson z jego nietuzinkową nawijką.

Polish Hip-Hop Music Awards 2021: BILETY do wygrania w Radiu ESKA! Jak je zgarnąć?

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!

Coals & Żabson - piosenka Miraż

W tekście kawałka można znaleźć odniesienia do Claesa Oldenburga czy Basshuntera. Piosenka ukazała się na kultowym kanale INTERNAZIOMALE prowadzonym przez Żabsona i jego ekipę. W tym roku duet otrzymał nominacje do Fryderyków i Bestsellerów Empiku za świetnie przyjęty album “docusoap” (2020) wydany pod szyldem wytwórni PIAS Poland and Eastern Europe.

Piosenka Miraż walczy o głosy w Rap 20 w Radiu ESKA. 47. notowanie listy z Waszymi ulubionymi, hip-hopowymi numerami już w poniedziałek, 2 sierpnia 2021 od godziny 23:00.

Źródło: Coals i Żabson umilają wakację. Piosenka Miraż zachwyciła internautów