Cleo i Donatan

i

Autor: AKPA

miłość czy przyjaźń?

Co łączy Cleo i Donatana? Są parą? Raz na zawsze rozwiewamy wątpliwości fanów

2024-07-10 13:46

Cleo i Donatan od 2013 roku są nierozłączni i nie tylko ze sobą współpracują, ale także dbają na każdym kroku. Drogie prezenty, odwiedziny, wspólne spędzanie wolnego czasu. Czy coś jest na rzeczy? Raz na zawsze rozwiewamy wątpliwości i zdradzamy, czy Cleo i Donatan są razem.

Poznali się przez przypadek przez wspólnego znajomego, producenta muzycznego. Donatan ponad 10 lat temu szukał wokalistki do swojego projektu muzycznego. Przesłuchał wiele głosów i w końcu trafią na nią. Mowa o Cleo, która wtedy publikowała covery w sieci, a nawet próbowała swoich sił w programie X Factor. Ich współpraca rozpoczęła się w 2013 roku i nieprzerwanie trwa do dziś. Cleo pod skrzydłami producenta, wydała kilka albumów studyjnych - Hiper/Chimera (2014), solowe Bastet (2016), superNOVA (2020), vinyLOVA (2022) oraz 10 (2024). Cleo i Donatan pierwszą płytę promowali singlem "My Słowianie", dzięki którym stali się popularni, a dodatkowo zajęli 14. miejsce w finale 59. Konkursu Piosenki Eurowizji organizowanego w Kopenhadze. Płyta ta dotarła na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Wiele osób zastanawia się co łączy Cleo i Donatana, tym bardziej że tyle lat są nierozłączni a w ostatnim czasie zdążyli podarować sobie mieszkanie i jacuzzi - taką niespodziankę zrobił piosenkarce Donatan, natomiast ona kupiła mu las.

Cleo o współpracy z Dodą, porażkach i The Voice Kids

Co łączy Cleo i Donatana?

Jest coś na rzeczy? Czy Cleo i Donatan są parą? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje dziś niejedna osoba, tym bardziej gdy widzi wspólne zdjęcia artystów w social mediach i słyszy o prezentach, jakimi wzajemnie się obdarowują. Cleo i Donatan od lat tworzą nierozłączny duet w branży muzycznej. Ona piosenkarka, on producent muzyczny. Jak jest jednak prywatnie? Czy poza pracą łączy ich coś jeszcze? Okazuje się, że Cleo i Donatan przyjaźnią się od lat i nie są parą, co snuło wielu ich fanów. Jesteście zaskoczeni?

ZOBACZ TAKŻE: Nie do wiary! To dostał Donatan od Cleo. Skąd pomysł na tak drogi prezent?