Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

domy gwiazd

Kuchnia Roksany Węgiel urządzona w eleganckim stylu. Od teraz gotowanie będzie samą przyjemnością!

2024-07-10 13:05

Roksana Węgiel w końcu może cieszyć się wyremontowanym apartamentem, dlatego nie przepuściła okazji i pochwaliła się fanom, jak wygląda jej nowa kuchnia i łazienka. W domu zdecydowanie rządzi biel, czerń i szarość, a także widoczne są modne marmury. Trzeba przyznać, że pomieszczenia robią wrażenie!

Dorastała na naszych oczach, a dziś jest wielką gwiazdą. Mowa o Roksanie Węgiel, której rozpoznawalność przyniósł program The Voice Kids. Artystka będąc w drużynie Edyty Górniak zaszła do finału i wygrała pierwszą edycję show. Później były kolejne sukcesy w tym zajęcie pierwszego miejsca na Eurowizji Junior 2018 w Mińsku. Dziś Roksana Węgiel ma już 19 lat i układa swoje dorosłe życie. Na początku 2023 roku ogłosiła, że jest w związku z producentem muzycznym Kevinem Mglejem, z którym pracowała nad swoją płytą 13+5. Para spotkała się z ogromnym hejtem, ponieważ jest między nimi spora różnica wieku - 8 lat. Mimo to nie przejmowali się komentarzami internautów i pielęgnowali swoje uczucie. Roxie Węgiel w maju 2023 roku oświadczyła w poście na Instagramie, że jest zaręczona z Mglejem, a rok później wyszło na jaw, że zmieniła stan cywilny.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy które wierzą w Boga i się tego nie wstydzą. Roksana Węgiel nie jest jedyna!

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina

Piękna kuchnia Roksany Węgiel

Nie jest tajemnicą, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej zamieszkali ze sobą jeszcze przed ślubem. Po osiemnastych urodzinach artystka opuściła rodzinne Jasło i postanowiła wyprowadzić się do Warszawy do stumetrowego apartamentu. Teraz młoda gwiazda pochwaliła się kadrami swojej pięknej kuchni i łazienki. Wszystko jest stylowe i na wysokim poziomie. W mieszkaniu Roxie i Kevina zdecydowanie rządzą ciemne kolory i marmur, który nadaje całości eleganckiego charakteru. 19-latka nie ukrywa, że to właśnie kuchnia jest "sercem tego domu" i chętnie spędza tam czas ze sowim małżonkiem. Para przez kilka miesięcy remontowała mieszkanie, a w tym wszystkim pomagała im profesjonalna ekipa, która dołożyła wszelkich starań, by ich gniazdko wyglądało idealnie. Biel, czerń, szarość - to właśnie te kolory dominują w mieszkaniu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Jest naprawdę stylowo - zobaczcie sami!