Cleo

i

Autor: AKPA

THE VOICE KIDS

Cleo odchodzi z The Voice Kids, a fani płaczą. Kto zajmie jej miejsce?

2023-07-21 9:20

Tego nie spodziewał się chyba nikt. Lubiana i uwielbiana Cleo, odchodzi z The Voice Kids, a jej miejsce ma zająć ktoś inny. Kto to będzie? Dlaczego Cleo postanowiła zrezynować z udziału w muzycznym show dla dzieci?

Cleo odchodzi z The Voice Kids i nie będzie już trenerką w muzycznym talent-show dla dzieci. Co się stało? Dlaczego Cleo odchodzi z The Voice Kids? Zrozpaczeni fani gwiazdy zadają sobie wciąż to pytanie. Lubiana wokalistka, którą wszyscy bardzo dobrze znają z hitów takich jak My Słowianie czy też Dom, była związana z programem od jego drugiego sezonu. Szybko odnalazła się na planie i na czerwonym fotelu obok Dawida Kwiatkowskiego, który również zrezygnował z The Voice Kids, a także obok Tomsona i Barona dawała czadu. Z jej drużyny The Voice Kids zwyciężyły dwie osoby - Ania "AniKa" Dąbrowska i Mateusz Krzykała. Teraz okazuje się, że Cleo odchodzi z programu, a jej miejsce ma zająć ktoś inny. Fani są zrozpaczeni i nie mogą pogodzić się z tą informacją.

MaRina o byciu mamą, The Voice Kids i własnym reality-show! Będzie jak Doda?

Cleo rezygnuje z The Voice Kids

Przesłuchania w Ciemno, czyli castingi nowej edycji The Voice Kids mają się rozpocząć w sierpniu 2023 roku, natomiast emisja muzycznego show dla dzieci zaplanowana jest na początek 2024 roku. W składzie trenerskim siódmej edycji nie zobaczymy już Dawida Kwiatkowskiego, a teraz okazuje się, że na czerwonym fotelu zabraknie także Cleo.  Choć artystka do tej pory nie pożegnała się oficjalnie z fanami, do takich informacji dotarł między innymi serwis Pudelek i Plejada. Jak udało im się ustalić fotel Cleo ma przejąć Natasza Urbańska, albo żona polskiego bramkarza Marina Łuczenko-Szczęsna. Czy tak się stanie? Tego dowiemy się niebawem.

Sonda
Będziesz tęsknić za Cleo w The Voice Kids?