Blanka

i

Autor: AKPA // screen ze strony preorder.pl

GWIAZDY

Blanka zarobi na słowie BEJBA! Merch wokalistki jest już dostępny

2023-06-02 12:42

Blanka kuje żelazo, póki gorące. Wokalistka postanowiła zarobić na charakterystycznym zwrocie Bejba, its kajnda krejza, który rozpoczyna jej hit eurowizyjny hit Solo i wypuściła swój oficjalny merch. Wiemy, ile trzeba zapłacić za poszczególne części garderoby. W ofercie znajdziemy t-shirty, bluzy i czapki.

Słowo Bejba stało się znakiem rozpoznawczym Blanki. 24-letnia wokalistka, która reprezentowała nasz kraj w rozgrywającym się w Liverpoolu Konkursie Piosenki Eurowizji 2023, postanowiła na nim nieco zarobić. Za pośrednictwem mediów społecznościowych debiutująca na polskiej scenie muzycznej artystka oficjalnie ogłosiła, iż przygotowała swój pierwszy w karierze autorski merch. Jak można się było spodziewać, wszystkie elementy garderoby, które można nabywać już za pośrednictwem dedykowanej im strony internetowej, są opatrzone charakterystycznym zwrotem Bejba its kajnda krejza. Dzięki dystansowi do siebie piosenkarce udało się zaskarbić sympatię internautów w całej Europie, a suknia z napisem Bejba, którą założyła na ceremonię otwarcia Eurowizji, zapisała się na stałe na kartach historii wydarzenia. Teraz każdy fan może mieć Bejbę przy sobie!

Uśmiechnięta Blanka na wakacjach w Cannes. Tak odpoczywa po Eurowizji

Viki Gabor o Blance na Eurowizji

Blanka i merch BEJBA

Blanka nie zwalnia tempa. W chwili, gdy jej piosenka Solo podbija zagraniczne listy hitów, wokalistka chwali się pierwszym w karierze merchem nawiązującym do kultowego już zwrotu Bejba its kajnda krejza. W ofercie znalazło się póki co sześć produktów: t-shirty, bluzy oraz czapki. Oto obowiązujący cennik: 

  • bluza klasyczna - 199 złotych
  • bluza z kapturem - 199 złotych
  • t-shirt - 99 złotych
  • czapka - 69 złotych 

Mam nadzieję, że to pozwoli wam się poczuć jak prawdziwa Bejba - mówi Blanka.

Skusicie się?

Źródło: Blanka zarobi na słowie BEJBA! Merch wokalistki jest już dostępny