Blanka

i

Autor: AKPA

EUROWIZJA 2023

Blanka umie śmiać się sama z siebie. Bejba zagościła na jej głowie!

2023-05-02 11:18

Blanka ma już ostatnie dni na przygotowanie show, które zachwyci całą Europę. Tuż przed wylotem do Liverpoolu piosenkarka zaprezentowała utwór Solo w finale programu The Voice Kids. Czujni widzowie odkryli, co miała na głowie. Bejba stała się jej znakiem rozpoznawczym, do którego ma ogromny dystans.

Blanka i jej Bejba, its kajna krejza to internetowy hit ostatnich tygodni. Choć debiutująca na polskiej scenie muzycznej reprezentantka Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2023 nie miała łatwego startu, musząc się mierzyć z falą krytyki po wygraniu preselekcji, obrała taktykę, która pozwoliła jej przetrwać. Blanka wciąż robiła swoje, nie zważając na uszczypliwe komentarze, a jej piosenka Solo podbiła nawet zagraniczne listy hitów. Wokalistka zdaje się mieć dystans do całej sytuacji i regularnie puszcza oczko w stronę internautów, którzy uczynili mema z rozpoczynającej jej utwór frazy Bejba, its kajna krejza. Tuż przed wylotem do Liverpoolu, gdzie aktualnie przygotowuje się do występu w drugim półfinale Eurowizji, Blanka gościła w finałowym odcinku The Voice Kids. Piosenkarka zaśpiewała swoją eurowizyjną propozycję Solo z napisem Bejba na włosach. Internauci docenili jej dystans do siebie.

Blanka zaśpiewała w The Voice Kids. Tak będzie wyglądał występ Polski na Eurowizji?

Eurowizja 2023 - główni faworyci do wygrania konkursu

Blanka i Bejba na głowie

Bejba to bez dwóch zdań znak rozpoznawczy Blanki. 23-latka postanowiła pokazać, że ma do siebie dystans, nawiązując do licznych memów. Podczas koncertu w finale The Voice Kids debiutantka wystąpiła z napisem Bejba na włosach, co nie umknęła uwadze internautów. 

i ten napis BEJBA na jej włosach😅 - zauważył jeden z użytkowników na TikToku.

Szanujecie za dystans? Drugi półfinał Eurowizji już 11 maja.

Źródło: Blanka umie śmiać się sama z siebie. Bejba zagościła na jej głowie!