Black Friday 2021 do kiedy trwa? Jak długo możemy korzystać z promocji?

i

Autor: LUKASZ GAGULSKI SE / EAST NEWS Black Friday 2021 do kiedy trwa? Jak długo możemy korzystać z promocji?

Black Friday 2021 do kiedy trwa? Jak długo możemy korzystać z promocji?

2021-11-26 9:50

Black Friday to wyjątkowy dzień, w trakcie którego wszystkie osoby uwielbiające promocje mogą nareszcie wykazać się świetnymi poszukiwaniami. Okazje będą kusić nas z witryn sklepowych. Do kiedy trwa Black Friday 2021? Sprawdziliśmy to dla Was.

Black Friday 2021 do kiedy trwa? Jak długo możemy korzystać z promocji? To ważne pytanie, na które odpowiemy Wam w tym artykule. Promocje już w piątek, 26 listopada 2021 roku, będą biły po oczach z witryn sklepowych. Promocje nawet do 80% to ewidentnie chrapka dla każdej osoby, która marzy o kupnie rzeczy po przecenie. Ważne jest to, że tego typu dzień jak Black Friday nie koniecznie musi trwać tylko jeden dzień.

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live

Black Friday 2021 do kiedy trwa?

Black Friday 2021 to ewidentnie dzień, na który czekają mistrzowie wyprzedaży. Każdy z nas ma wśród swoich znajomych osobę, która uwielbia robić zakupy właśnie w taki dzień. Wyprzedaże jednak nie koniecznie trwają tylko jeden dzień. Do kiedy zatem trwa Black Friday?

Audioriver Festival 2022 - kto wystąpi? Znamy pierwsze potwierdzone nazwiska

Black Friday 2021 trwa najczęściej tylko jeden dzień. W tym roku przypada na piątek, 26 listopada 2021 roku. Warto jednak zapoznać się z ofertami niektórych sklepów, ponieważ właściciele robią przedłużenie tego dnia do Black Week - i wtedy wyprzedaże trwają cały weekend.

Sonda
Szykujesz się na tegoroczny Black Friday?
Źródło: Black Friday 2021 do kiedy trwa? Jak długo możemy korzystać z promocji?