Bayera

i

Autor: AKPA Bayera

Bayera oskarżony o playback. Gwiazdor disco polo udowodnił, że jest inaczej!

2022-07-20 12:45

Bayera to jeden z popularniejszych zespołów na rynku disco polo. Teraz okazuje się, że jego główny wokalista, a także założyciel grupy - Radek Kudelski został oskarżony przez internautę o playback, po czym zrobił się niezły szum. Artysta nie przeszedł obok tej sprawy obojętnie i udowodnił, że jest inaczej! Sprawdźcie szczegóły.

Bayera to znany i lubiany zespół, który na co dzień wykonuje muzykę z pogranicza disco polo oraz dance. Został założony w 2014 roku przez Radosława Kudelskiego, który jest również jego głównym wokalistą. Zespół zadebiutował na YouTubie w 2014 roku z kawałkiem Moja dziewczyna i w mgnieniu oka skradł serca słuchaczy. Na kolejne nowości nie trzeba było długo czekać, tak samo jak na ich sukces. Idealnym dowodem na to jest piosenka Gorąca nasza noc, czy też Tylko Ciebie chcę, które notują miliony odsłon w sieci. Bayera krok po kroku fundował swoim fanom kolejne muzyczne perełki, dlatego doczekaliśmy się prawdziwych hitów, z którymi Bayera pojawia się na głośnych koncertach. Teraz lider grupy spotkał się z niemiłą sytuacją w sieci. Bayera został oskarżony o śpiewanie z playbacku, o czym zrobiło się naprawdę głośno!

Bartosz Kurek śpiewa w szatni piosenkę Friza i Mr. Polska. Nagranie hitem internetu!

Masters (Szybkie Pytania)

Czy Bayera śpiewa z playbacku?

Lider grupy Bayera - Radosław Kudelski, spotkał się z niemiłą sytuacją w sieci. Jeden z internautów oskarżył go o śpiewanie z playbacku, podczas wesela na którym pojawił się jako gwiazda wieczoru. Wokalista nie przeszedł obok tego komentarza obojętnie i opublikował nagranie z imprezy, na której słychać, że śpiewa na żywo:

Ja się nie wstydzę, bo śpiewam na żywo ?

Krótkie wideo opublikowane zostało przez artystę na jego oficjalnym TikToku i szybko zdobyło wiele wyświetleń, jak i komentarzy. To właśnie tam fani artysty obsypali go samymi komplementami, tym samym broniąc przed oskarżeniem dotyczącym playbacku.

- tyle razy byłam na koncercie Bayery nigdy nie śpiewał z playbacku nawet w clubach ?

- Radek zawsze śpiewa na żywo ?

- Śmieszą mnie ludzie co nigdy nie byli na koncercie i gadają ,ze gwiazda śpiewa z playbacku. Zespół zrobił nie małą niespodziankę parze młodej ?

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z wesela, na którym Bayera zaśpiewał hit z 2018 roku - Obrączki szczerozłote.