Bartek Kubicki

i

Autor: YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Bartek Kubicki z Twoje 5 minut. Kim jest faworyt internautów?

2021-10-01 12:02

Szumnie zapowiadany projekt Friza zatytułowany Twoje 5 minut w końcu wystartował. Internauci z zapartym tchem obserwują, jak z wykonywaniem poszczególnych zadań radzą sobie jego uczestnicy. Faworytem do zwycięstwa jest bez wątpienia Bartek Kubicki. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o potencjalnym bohaterze projektu GENZIE.

Twoje 5 minut - Bartek Kubicki to zdecydowany faworyt do zwycięstwa, a tym samym do wygrania wieloletniego kontraktu i miejsca w nowym projekcie GENZIE. Zgodnie z zapowiedziami Friz przygotował coś, czego jeszcze nie było. Najpopularniejszy polski twórca internetowy uruchomił nową platformę GENZIE, na której publikowane są kolejne odcinki show Twoje 5 minut. Nosząca znamiona telewizyjnych reality-shows sprzed lat produkcja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem ze strony internautów, którzy z wielką ochotą obserwują, jak na ich oczach rodzą się nowe gwiazdy polskiej sieci. Według widzów największe szanse na wykorzystanie tytułowych pięciu minut, a tym samym zdobycie kontraktu i zostanie topowym influencerem ma Bartek Kubicki. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o gwieździe projektu Twoje 5 minut. 

Sonda
Oglądasz nowe show Friza?

Bartek Kubicki - wiek

Internauci poszukują informacji na temat wieku uczestnika nowego projektu Friza. W pierwszym odcinku show Twoje 5 minut Bartek przyznał, że ma 21 lat i pochodzi z Kielc.

Bartek Kubicki - Instagram

Widzów oczywiście interesuje też to, jak Bartek nazywa się na Instagramie. Członek internetowego reality-show posiada oczywiście konto w serwisie, a liczba followersów stale rośnie. Na ten moment faworyt internautów może pochwalić się już siedmioma tysiącami obserwujących i zaledwie dziewięcioma postami. Pierwszy z nich pochodzi z 2015 roku. Nick 21-latka to po prostu @bartekkubicki.

Friz kiedyś i dziś
Źródło: Bartek Kubicki z Twoje 5 minut. Kim jest faworyt internautów?