Azja Express

i

Autor: materiały prasowe TVN Azja Express

Azja Express 2023 - kto odpadł w 12. odcinku? Ta para jest w finale!

2023-05-22 9:40

Półfinał Azja Express 2023 za nami. Kto odpadł z programu przed samym finałem? Trasa wyścigu zawiodła uczestników do nieodkrytego Uzbekistanu. To właśnie tutaj walczyli o wejście do wielkiego finału Azja Express. Dla kogo uzbecki etap wyścigu okazał się być przepustką do kolejnego, ostatniego odcinka? Wyniki są już znane!

Dwunasty odcinek Azja Express za nami. Kto pożegnał się z programem w sobotę 20.05.2023? W 12. odcinku uczestnicy walczyli w pocie czoła o miejsce w finale. Uczestnicy na początku półfinałowej drogi musieli rozpocząć na bezkresnej pustyni. Duety musiały pokonać ruchome piaski na latającym dywanie, a w międzyczasie rozplątać węzeł gordyjski z jedwabnej nici. Kolejna misja w orientalnej Bukharze było odszukanie w gąszczu pamiątek ozdobnych przedmiotów i przyniesienie ich do punktu kontrolnego gry. Po zameldowaniu się u Darii, pary ruszyły dalej! Po nocy odbyła się misja w fabryce bawełny, rozłożona na kilka etapów, która wywoła bardzo dużo emocji. Kto pożegnał się z programem? Kto odpadł z Azja Express 2023 w półfinale? Poznaliśmy zwycięskie pary, które zawalczą o nagrodę główną!

Mama to KRÓLOWA PRZYPAŁÓW?! Dzień Matki #EwelinaPyta

Azja Express 2023 - kto odpadł w 12 odcinku?

Kto odpadł w dwunastym odcinku Azja Express 2023? Która para była najsłabsza 20.05.2023? Tydzień temu z program opuścili Adam Zdrójkowski i jego tata Dariusz. W dzisiejszym, 12 odcinku Azja Express na etapie półfinału jedna para opuści program. Kto to będzie dowiemy się dopiero za tydzień, w kolejnym odcinku. Pewne miejsce w finale mają Lula i Andziaks.

Azja Express 2023 - kto w finale?

Meta znajdująca się w jednym z najdłużej zamieszkanych miast świata, czyli w starożytnej Samarkandzie, przywitała wygranych i teraz pozwoliła im na przygotowania do finałowej rozgrywki w trzynastym odcinku! Kto jest w finale Azja Express 2023? Przepustkę do finału dostała Angelika i Łukasz Trochonowicz  czyli Andziaks i Luka. Kto do nich dołączy, dowiemy się w 13. odcinku. Czyli będzie to Reni Jusis i jej przyjaciel Remigiusz Dorawa? A może Paulina Krupińska z przyjaciółką Izabelą Połeć? Azja Express juz 27 maja! 

ZOBACZ TAKŻE: Azja Express 2023 - kiedy finał? Kiedy ostatni odcinek w TV?