Antoni Królikowski i Joanna Opozda

i

Autor: WBF

Antek Królikowski i Joanna Opozda pobierają się. TU odbędzie się wesele!

2021-08-02 13:36

Polskie media nie przestają ekscytować się ślubnymi planami Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Plotki przerodziły się w fakty, gdy aktor nazwał ostatnio publicznie swoją dziewczynę "narzeczoną". Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, zakochani staną na ślubnym kobiercu już w najbliższym czasie. Wiadomo nawet, gdzie młodzi będą bawić się podczas wesela.

Gdy w ubiegłym roku Antoni Królikowski i Joanna Opozda rozstali się, a media pisały o zdradach aktorka, niewiele osób przewidywało, że ta dwójka może jeszcze do siebie wrócić. Joasia nigdy nie potwierdziła jednak, że rzeczywiście została przez aktora zdradzona - zamiast tego w tym roku para dała sobie jeszcze jedną szansę. Wszystko idzie w dobrym kierunku, a ich związek kwitnie. 

Od dłuższego czasu media plotkują na temat ślubnych planów Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Doniesienia potwierdził sam zainteresowany, nazywając ostatnio publicznie swoją wybrankę "narzeczoną". I jeśli wierzyć tabloidom, ślub pary odbędzie się szybciej niż mogliśmy przypuszczać.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Tu Antoni Królikowski i Joanna Opozda wezmą ślub

Zgodnie z informacjami magazynu Party, Antoni Królikowski i Joanna Opozda mają wziąć ślub już na początku czerwca w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Para młoda i goście będą bawić się później podczas wesela. Informacje na ten temat podaje już Plotek. Zakochani na miejsce przyjęcia weselnego wybrali podobno Pałac w Zdunowie, oddalonym od centrum Warszawy o około 50 kilometrów. To znane wśród gwiazd miejsce.

Przyjęcie weselne odbędzie się w pałacu w Zdunowie. Wybór nie dziwi, bowiem to bardzo popularne miejsce wśród celebrytów. W 2018 roku chociażby zdecydowali się na jego wynajem Rafał Maślak i Kamila Nicpoń.

- mówi informator serwisu.

Zdjęcia z Pałacu rzeczywiście robią wrażenie. Para może zdecydować się zarówno na eleganckie przyjęcie plenerowe, jak i na wesele w pięknych wnętrzach budynku.

Źródło: Antek Królikowski i Joanna Opozda pobierają się. TU odbędzie się wesele!